Apple przedłuża akcję serwisową słuchawek AirPods Pro!

Bezprzewodowe słuchawki douszne na dobre przejęły rynek urządzeń muzycznych, a jednym z najpopularniejszych modeli są Apple AirPods Pro. Gigant z Cupertino po cichu przedłużył akcję serwisową dla użytkowników słuchawek, które mają problem z aktywną redukcją szumów lub dźwiękiem.

Apple przedłuża program serwisowy AirPods Pro

Słuchawki Apple AirPods Pro zadebiutowały w 2019 roku. Model ten jest bardziej zaawansowaną wersją zwykłych AirPodsów. Wyposażony jest przede wszystkim w aktywną redukcję szumów i to właśnie tego elementu dotyczy program serwisowy giganta z Cupertino. Jeden z użytkowników Reddita zauważył, że akcję serwisową przedłużono o kolejny rok.

Przeczytaj także: Czasy dostaw iPhone 13 mogą się wydłużyć. Apple ogranicza produkcję!

Wraz z rozpoczęciem się października Apple po cichu i w sekrecie przedłużyło program serwisowy dotyczący słuchawek AirPods Pro. Akcja ta dotyczy urządzeń, które mają problemy z ANC lub wydającym niepożądane dźwięki. Producent całkowicie za darmo będzie naprawiał lub wymieniał uszkodzone słuchawki na nowe. Wcześniej okres ten trwał dwa lata, teraz wynosi trzy!

Jakie objawy podlegają programowi?

Program serwisowy po raz pierwszy uruchomiono w październiku 2020 roku, czyli 12 miesięcy po premierze słuchawek AirPods Pro. Data ta wyznaczała więc moment, w którym kończyła się gwarancja pierwszych urządzeń. Teraz osoby, które kupiły słuchawki w 2019 roku, mogą liczyć na wsparcie do 2022! Czas trzech lat liczy się od momentu zakupu słuchawek.

Kto może skorzystać z programu? Akcja serwisowa skierowana jest do użytkowników, którzy doświadczyli problemów z aktywną redukcją szumów podczas słuchania muzyki przejawiające się stratą basu, czy zwiększeniu dźwięków otoczenia. Urządzenia, które przejawiają też trzaski, czy charakterystyczny szelest podczas prowadzenia rozmów w głośnych środowiskach/pomieszczeniach.

Źródło: The Verge

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Wodorowa Toyota Hilux, marka wkracza na nowy poziom bezemisyjności

Elektryczny napęd i ogniwa paliwowe. Tak, to wodorowa Toyota...

Rząd wyda 15 mln zł abyś nie oglądał stron dla dorosłych!

Inflacja, problemy z gospodarką i szereg innych problemów, a......

Autostrada A4 będzie darmowa? To by było zbyt piękne.

Autostrada A4 budzi mieszane uczucia wśród kierowców. Jedno jest...

MŚ 2022 Katar. Holandia w ćwierćfinale po wygranej 3:1 z USA

Poznaliśmy pierwszą reprezentację, która dotarła do ćwierćfinału MŚ 2022...

Piłeś i jedziesz? Policja zatrzyma Ci samochód. Bezpowrotnie

Tak. Policja zatrzyma Ci samochód i to bezpowrotnie! W...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!