Apple Watch 8 – tak będzie wyglądał smartwatch? Zobaczcie grafiki koncepcyjne!

Apple Watch 8 to zegarek, który zadebiutuje na rynku w trzecim kwartale tego roku. Urządzenie jest jednak niewiadomą, ponieważ jak przystało na giganta z Cupertino, nie udostępnia on żadnych informacji na temat swoich produktów. W sieci pojawiły się jednak grafiki koncepcyjne oparte na wcześniejszych przeciekach. Jak może wyglądać zegarek?

Apple Watch 8 będzie oferowany w trzech wersjach?

Apple sprzedaje najwięcej smartwatchy na rynku. Co prawda Xiaomi może dominować w kwestii urządzeń wearables, jednak Chińczycy w swojej ofercie posiadają opaski sportowe, które posiadają ograniczoną funkcjonalność względem inteligentnych zegarków. Nic więc dziwnego, że gigant z Cupertino co roku prezentuje nowe smartwatche. W tym roku nie będzie inaczej, ponieważ na rynek trafi Apple Watch 8.

Wiele mówi się o tym, że Apple Watch 8, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany w trzecim kwartale tego roku, zadebiutuje na rynku w trzech wersjach. Mowa tutaj o klasycznej wersji zegarka, nieco ograniczonej, czyli SE oraz zupełnej nowości – modelu rugged dla tych najbardziej aktywnych. Ma on się wyróżniać wzmocnioną wytrzymałością względem pozostałych wersji. To, jak będą wyglądać zegarki, zwizualizować mogą nam grafiki koncepcyjne, które pojawiły się w sieci.

Reklama

Grafiki koncepcyjne przedstawiają potencjalny wygląd zegarka

Apple Watch 8 może prezentować całkowicie inny wygląd niż Series 7, który zadebiutował w zeszłym roku. Przecieki sugerują, że producent zdecyduje się na wykorzystanie płaskiego ekranu i kanciastego designu, do którego Apple powróciło przy okazji premiery iPhone 12. Właśnie w podobnym stylu ma być projektowany nowy smartwatch amerykańskiego giganta. W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne, prezentujące wygląd urządzenia, oparte na przeciekach.

Użytkownik Twittera o pseudonimie Id_vova udostępnił swoją wizję zegarka Apple Watch 8. Rendery przedstawiają prostokątny wyświetlacz z cienkimi ramkami wokół. Oczywiście znajdziemy tutaj klasyczną koronę do sterowania urządzeniem oraz przycisk, który ma być rzekomo wyposażony w Touch ID. Na grafikach można zaobserwować również większy otwór głośnika.

Zegarek zadebiutuje prawdopodobnie podczas tej samej konferencji, co iPhone 14, czyli w połowie września.

Źródło: Twitter @Id_vova

1 - ilość komentarzy
  1. Nie wiem czy chciałbym przepłacać na Apple, jest sporo ciekawych smartwatchy na rynku, nawet Fitbit, który znany jest z opasek ma swój smartwatch – wyglądem zbliżony, a cena o wiele lepsza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama