Site icon MenWorld.pl

ASICS otwiera Centrum Biegowe. Zdobądź wiedzę i ruszaj!

Bieganie to dla wielu sposób na oderwanie się od rzeczywistości. Sport ten nie tylko pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, ale również samopoczucie. ASICS postanowiło pogłębić wiedzę ludzi na temat tej formy aktywności. Centrum Biegowe, to miejsce, z którego wiedzę będziemy mogli czerpać pełnymi garściami.

Centrum Biegowe ASICS – dowiedz się więcej o bieganiu

ASICS to popularna marka wśród biegaczy, która zyskała sobie sympatię użytkowników wysoką jakością produktów. Japońska marka postanowiła jeszcze bardziej przyłożyć się do rozwoju tej dyscypliny w Polsce i otworzyła Centrum Biegowe. Jest to miejsce, w którym zdobędziemy wiedzę, która pozwoli nam rozpocząć przygodę z bieganiem. Z racji tej inicjatywy, każdy będzie miał dostęp do bezpłatnych spotkań z ekspertami.

Przeczytaj także: Test ASICS GEL-CUMULUS 23. Damskie buty do biegania dla Twojej lubej

Centrum Biegowe ASICS pozwoli na zaczerpnięcie wiedzy odnośnie biegania. Bezpłatne spotkania z trenerem biegowym, specjalistami produktowymi, fizjoterapeutą, dietetykiem i podologiem pozwolą na polepszenie naszego stylu życia. Jeśli chcecie zacząć swoją przygodę z bieganiem i zmienić swoje życie, wydarzenie stworzone przez ASICS pozwoli wam to zrobić. Wszystkie zajęcia odbędą się w trybie online.

Centrum Biegowe ASICS jest naszą odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się świata. Sport to już nie tylko ruch, ale zdecydowanie więcej. Rośnie nasza świadomość na temat metod treningowych, odpoczynku czy samego sprzętu. Z drugiej strony, pandemia wymusiła na markach adaptację do nowej rzeczywistości. Chcemy być jeszcze bliżej wszystkich entuzjastów biegania, zachęcić niezdecydowanych, dzielić się pozytywnymi emocjami, doświadczeniem oraz korzyściami, które wynikają z ruchu w myśl naszego hasła „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Aktywność fizyczna jest ważna jak nigdy wcześniej – powiedział

Maciej Razik, przedstawiciel ASICS Polska.
ASICS Centrum Biegowe
ASICS otwiera Centrum Biegowe. Zdobądź wiedzę i ruszaj!

Kiedy odbędą się rozmowy ze specjalistami?

Na Centrum Biegowe ASICS zapisywać można się od 1 lipca bieżącego roku na tej stronie. Spotkania ze specjalistami będą trwały do końca września, więc bez problemu każdy z nas będzie mógł się dowiedzieć wszystkiego, czego potrzebuje. Poniżej znajdziecie listę ekspertów, którzy będą do dyspozycji podczas warsztatów.

ASICS otwiera Centrum Biegowe. Zdobądź wiedzę i ruszaj!
ASICS otwiera Centrum Biegowe. Zdobądź wiedzę i ruszaj!
Exit mobile version