151
Views

Kilka dni temu pojawiły się przecieki na temat najnowszej gry z uniwersum Asasynów. Teraz Ubisoft potwierdził Assassins Creed Mirage oficjalnie. Poznaliśmy także datę, która zdradzi nam więcej szczegółów.

Assassins Creed Mirage oficjalnie zapowiedziany

Ubisoft swego czasu stwierdził, że nie będzie wystawiał nowych Asasynów co rok. Francuskie studio i wydawca popularnej serii w ten sposób chciał wypuszczać na rynek bardziej dopracowane i jakościowe tytuły. Dlatego też Assassins Creed Mirage oficjalnie trafi do sprzedaży prawdopodobnie w 2023 roku.

Assassins Creed Mirage oficjalnie! Ubisoft potwierdził grę!
Assassins Creed Mirage oficjalnie! Ubisoft potwierdził grę!

Premiera AC Mirage odbędzie się więc trzy lata po premierze obecnego Asasyna – Valhalli. Być może taktyka Ubisoftu przyniesie pożądane skutki i kolejny tytuł z serii będzie jeszcze lepszy niż obecna gra. W niej wcielamy się w Eivora, przywódcę plemienia Wikingów, którzy przypłynęli na angielską ziemię.

Przeczytaj także: Assassins Creed Mirage, czyli najnowsza część serii! Gdzie będzie się rozgrywać?

Kiedy poznamy więcej szczegółów?

Assassins Creed Mirage oficjalnie zapowiedziano 1 września, a Ubisoft ujawnił datę, która zdradzi nam więcej szczegółów na temat samej rozgrywki. Nieoficjalne przecieki nieco nakreśliły nam fabułę nadchodzącej gry popularnej serii. Ma ona się rozgrywać w latach 860-870, a miejscem akcji będzie ówczesny Bagdad.

Assassins Creed Mirage oficjalnie! Ubisoft potwierdził grę!
Assassins Creed Mirage oficjalnie! Ubisoft potwierdził grę!

W najnowszej grze wcielimy się w postać Basima, a wszystko będzie rozgrywać się wokół Anarchii w Samarze. Co ciekawe, według przecieków producent zrezygnował z typowych elementów RPG – brak możliwości wyboru płci postaci, rezygnacja z wyboru dialogów w lini fabularnej czy brak poziomów bohatera.

Premiera nie jest jeszcze znana, jednak wszystko wskazuje, że o dacie wydania dowiemy się 10 września o godzinie 21:00! Wtedy nie tylko zobaczymy zwiastun, ale dowiemy się o szczegółach gry.

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.