123
Views

Zaczynał od wypożyczalni Lanosów, a dziś Maciej Panek może pochwalić się, że w ofercie jego firmy wynajmującej samochody na minuty – PANEK Carsharing pojawił się Aston Martin V8 Vantage. Chyba nieprzypadkowo wybrano ten model w dniu oficjalnej premiery najnowszego odcinka przygód Jamesa Bonda. Tak, mam na myśli “Nie czas umierać”.

W szoku jestem, jak rozwija się przedsiębiorstwo Pana Panka. Dotyczy to również “egzotycznych” pojazdów dostępnych w wynajmie na minuty. Oprócz wspomnianego cuda techniki jakim jest Aston Martin V8 Vantage, możemy wybrać takie pojazdy jak Ferrari F430, czy BMW 650i. Jakby tego było mało, PANEK Carsharing oferuje wynajem Mercedesa AMG GLA 35 i Bentleya Continental. Coś pięknego. Nie samymi nowoczesnymi i sportowymi samochodami żyje człowiek, dlatego pośród nich można wynająć auta “retro”, takie jak Polonez Caro, Fiat 126p i 125p, Syrena 105. Maciej Panek ma chyba sentyment do swoich pierwszych pojazdów, gdyż w ofercie znajdziemy Lanosa. Jest też Golf II, Zaporożec, Mercedes W124 oraz VW Scirocco.

Aston Martin V8 Vantage w ofercie... PANEK Carsharing! Dbajcie o niego...
Aston Martin V8 Vantage w ofercie... PANEK Carsharing! Dbajcie o niego...

Korzystasz z PANEK Carsharing? Spróbuj upolować to cudo. Od dziś dostępny jest Aston Martin V8 Vantage

Albo grubo, albo wcale! Benzynowy silnik o pojemności 4,8-litra, napęd na tył i 426 KM mocy. Oby tylko ten samochód faktycznie “przetrwał” dłużej, niż wprowadzone do oferty jakiś czas temu Porsche Cayman. Na szczęście, wynajem w PANEK Carsharing takich pojazdów z kategorii Extreme, jak Aston Martin V8 Vantage wiąże się ze spełnieniem kilku wymogów. Krótko mówiąc, ot po instalacji aplikacji, nie wybierzecie stojącego na ulicy Astona by sobie pojeździć. Prędzej będzie to Toyota Yaris, czy Fiat 500. Jeśli chcecie wypożyczyć auto z grupy Unique musicie wcześniej wydać 1000 zł. W przypadku wariantu Extreme, a tam też znajdzie się Aston, należy wcześniej wydać 2000 zł. Myślę, że to sensowne rozwiązanie, które w pewnym stopniu uchroni auto przed uszkodzeniami.

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.