Balcerowski pomógł w zwycięstwie nad Los Angeles Lakers! [WIDEO]; Balcerowski wzbudza zainteresowanie - "Podpisze kontrakt w NBA"
160
Views

Dzisiejszej nocy drużyna Boston Celtics zmierzyła się z Los Angeles Lakers w ramach trzeciego meczu w Lidze Letniej NBA w Las Vegas. W podstawie drużyny ze stanu Massachusetts ponownie wyszedł Olek Balcerowski, który dołożył kilka cegiełek do pierwszego zwycięstwa Celtics w tegorocznej edycji Summer League.

Celtics wygrywają pierwszy mecz w Lidze Letniej

Boston Celtics do meczu z Los Angeles Lakers notowali bilans dwóch porażek i nie odnieśli żadnego zwycięstwa. Pierwsze spotkanie z Miami Heat przegrali 88 do 99, natomiast dzień później musieli uznać wyższość Washington Wizards (98-103). Dzisiejszej nocy grali jednak z Los Angeles Lakers, a jak zawsze w przypadku tych dwóch drużyn, nawet w Lidze Letniej, gwarantowane są emocje. Obie drużyny mają tyle samo mistrzostw (17), dlatego też mówimy tutaj o największej rywalizacji w historii NBA.

Przeczytaj także: Co za rzut Balcerowskiego! Polak z drugim meczem w NBA!

Kibice Celtics mogli cieszyć się z kolejnego zwycięstwa nad swoim odwiecznym rywalem, choć waga tego spotkania była zdecydowanie mniejsza. Drużyna z Bostonu odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w tegorocznej edycji Summer League, a najlepszym zawodnikiem spotkania okazał się pierwszoroczniak Jordan Walsh, który dla “Koniczynek” zdobył 25 punktów, 8 zbiórek i dołożył do tego świetną obronę. Swój udział w zwycięstwie miał też Olek Balcerowski.

Olek Balcerowski pomaga w zwycięstwie nad Los Angeles Lakers

W dzisiejszym spotkaniu Olek Balcerowski co prawda nie przekroczył bariery dziesięciu punktów, jednak zanotował dobry występ, ponownie będąc aktywnym w ataku i obronie. Polak na swoim koncie zapisał 5 punktów i 8 zbiórek, rozdał także 2 asysty i zaliczył trzy bloki. Co ważniejsze, drużyna z nim na parkiecie była +11 (wskaźnik, który sugeruje, że w momencie przebywania na boisku Polaka Celtics byli o 11 punktów lepsi od przeciwnika). Poniżej znajdziecie skrót występu polskiego środkowego.

Kolejny mecz Olek Balcerowski i Celtics zagrają w nocy z piątku na sobotę o 0:30 czasu polskiego. Drużyna z Bostonu zmierzy się z New York Knicks.

Źródło: opr. wł./Twitter/Celtics

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.