Co za rzut Balcerowskiego! Polak z drugim meczem w NBA!

Kiedy pierwszy mecz Olka Balcerowskiego w Celtics?; Balcerowski pomógł w zwycięstwie nad Los Angeles Lakers! [WIDEO] Kiedy pierwszy mecz Olka Balcerowskiego w Celtics?; Balcerowski pomógł w zwycięstwie nad Los Angeles Lakers! [WIDEO]
Kiedy pierwszy mecz Olka Balcerowskiego w Celtics? Fot. Celtics

Kolejny mecz Balcerowskiego w lidze letniej w barwach Boston Celtics. Polski środkowy w spotkaniu rozgrywanym dzisiejszej nocy pokazał się z dobrej strony, zdobywając 11 punktów i popisując się niesamowitym rzutem!

Drugi mecz Balcerowskiego w Lidze Letniej

Olek Balcerowski ponownie pojawił się na parkiecie w pierwszej piątce drużyny z Bostonu i pokazał się z bardzo dobrej strony, co może cieszyć kibiców z Polski. Środkowy reprezentacji Polski na swoim koncie zapisał 11 punktów, 4 zbiórki i dwie asysty.

Przeczytaj także: NBA w Polsacie? I to na otwartym kanale!

Reklama

Najlepszą akcją Balcerowskiego zdecydowanie był rzut oddany pod koniec pierwszej kwarty, kiedy to trafił trójkę z rogu boiska i to z jednej nogi równo z syreną kończącą kwartę! Polak jak zwykle była bardzo aktywny. Niestety, letnia drużyna Celtics przegrała drugi mecz z rzędu. Tym razem z Washington Wizards.

Oto skrót występu Olka Balcerowskiego przeciwko drużynie ze stolicy Stanów Zjednoczonych:

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama