80
Views

Powoli zaczynają pojawiać się coraz ciekawsze oferty z okazji black friday. Wczoraj pisałem o Hebe, które z rozmachem świętuje czarny piątek przez… cały miesiąc. Dziś wpadłem na ciekawą ofertę, w której odkurzacze Dyson posiadają obniżone ceny. Zdaję sobie sprawę z tego, że i tak do najtańszych nie należą. Warto jednak rozważyć produkty tej firmy, gdyż cechuje je naprawdę wysoka jakość. Krótko mówiąc, taki odkurzacz faktycznie posłuży przez wiele lat.

Od środy, 17 listopada do niedzieli, 5 grudnia lub ewentualnie do wyczerpania zapasów, będzie można nabyć jeden z wielu bezprzewodowych odkurzaczy marki Dyson. Produkty te będą dostępne na łamach strony Dyson.pl oraz w strefach Dyson Demo Zone. Ich listę znajdziecie tutaj.

Odkurzacze Dyson przecenione z okazji Black Friday

Marka do tematu Black Friday podeszła dość… nietypowo. Oferuje bowiem sprzęt w kolorze czarnym, a takie odkurzacze nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Mowa o V11 Total Clean, który wyceniono na 2599 zł. Obniżka dotyczy również V10 Total Clean, który będzie kosztował 1949 zł. Ostatni z wariantów – V8 Total Clean kosztuje 1499 zł. Krótko mówiąc, producent zdecydował się na obniżkę o 200 zł.

Warto jeszcze dodać, że po zakupie modeli V15 Detect, jeśli podzielimy się opinią, będziemy mogli odebrać zestaw akcesoriów, których wartość wyceniono na 399 zł.

Sprawdź nasz test odkurzacza Dyson V11 Absolute.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

All Comments