BMW X3 M w odświeżonej wersji na zdjęciach

W 2019 roku, bawarski producent przygotował sportową wersję modelu X3. BMW X3 M był pierwszym sportowym modelem w historii istnienia tej serii. Producent postanowił kontynuować produkcję tego wariantu. Odświeżona wersja rocznikowa 2022 została przyłapana na zdjęciach podczas testów.

BMW X3 M 2022 blisko premiery

Pierwsze wzmianki o odświeżonej wersji BMW X3 M pojawiły się jeszcze w tamtym roku. Auto można było spotkać na torze Nurburgring czy na publicznych drogach. Po tym wszystko jednak ucichło. Do teraz, ponieważ wersja 2022 została znowu uwieczniona na zdjęciach.

Samochód posiada oczywiście maskowania, przez które ciężko wypatrzyć modyfikacje nadwozia. Jednak kamuflaż znalazł się zarówno na przodzie, jak i na tyle nowego BMW X3 M, więc tam producent postanowił odświeżyć kształty auta. Raczej będą to kosmetyczne zmiany, które będą tyczyć się linii nadwozia. Sugeruje się również, że auto zyska nieco zmodyfikowane reflektory, a modernizację przejdzie również kabina pasażerska.

Reklama

Bez zmian pod maską

Według informacji, które krążą po serwisach motoryzacyjnych, BMW X3 M 2022 będzie oferowało ten sam silniki. Pod maską znajdzie się więc sześciocylindrowy, rzędowy silniki z podwójną turbiną, który będzie generował moc 478 koni mechanicznych. Do dyspozycji kierowcy będzie również dostępne 600 Nm momentu obrotowego. Auto dostępne będzie także w wersji X3 M Competition, w której moc silnika będzie wynosić 510 KM.

Data premiery odświeżonej wersji X3 M nie jest jeszcze znana.

Źródło: Motor1.com

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama