108
Views

Brakuje iPhone 14 Pro i Pro Max. Producent wydał oficjalnie oświadczenie, w którym informuje o problemach produkcyjnych najnowszych flagowców. Smartfony są obecnie towarem deficytowym.

Brakuje iPhone 14 Pro i Pro Max. Mocny deficyt smartfonów

Apple we wrześniu tego roku zaprezentowało najnowsze smartfony z serii 14. W jej skład weszły zwykła wersja, model Plus, Pro i Pro Max. Mogłoby się wydawać, że problemy z produkcją zostały już ogarnięte, jednak jak się okazuje, brakuje iPhone 14 Pro i Pro Max, przez co urządzenia stają się towarem deficytowym.

Informacje o iPhone 14 cena, przecieki, informacje, premiera. Brakuje iPhone 14 Pro i Pro Max. Apple mówi o problemach produkcyjnych
Brakuje iPhone 14 Pro i Pro Max. Apple mówi o problemach produkcyjnych

Przeczytaj także: Pracownik Apple ukradł firmie 17 mln dolarów!

Każda osoba, która planowała zakupić iPhone 14 Pro lub 14 Pro Max musi uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jak się okazuje, produkcja tych smartfonów jest mocno ograniczona. Winne temu wszystkiemu są obostrzenia COVID-19 w głównym zakładzie produkcji tych modeli w Zhengzhou w Chinach.

Apple mówi jasno, produkcja smartfonów jest ograniczona

Amerykański gigant podzielił się bardzo niepokojącą informacją dotyczącą flagowych smartfonów. Brakuje iPhone 14 Pro i Pro Max i dostępność tych urządzeń będzie bardzo mocno ograniczona. Biuro prasowe wydało oficjalne oświadczenie i warto zaznaczyć, że zostało ono napisane również w języku polskim.

Apple iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max - szczegóły/ Wynajem iPhone? Apple ma w planach wprowadzić taką opcję, iPhone 15 Ultra. Pierwsze informacje na temat nowego smartfona, Usb typu c w iphone
Apple ma problemy z produkcją swoich flagowców.

Odnotowujemy duże zapotrzebowanie na iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max. Niemniej jednak prognozujemy spadek dostaw telefonów iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max względem naszych wcześniejszych oczekiwań. W związku z tym wydłuży się czas oczekiwania klientów na nowe produkty.

W celu przywrócenia normalnych poziomów produkcji utrzymujemy bliski kontakt z dostawcą. Jednocześnie dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo każdego pracownika.

Źródło: Apple

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.