Brazylia vs Serbia. Canarinhos zaczynają drogę po puchar!

Brazylia jest jednym z głównych faworytów tegorocznego mundialu. Pierwszym przeciwnikiem Canarinhos na Mistrzostwach Świata w Katarze będzie Serbia. Gdzie oglądać mecz Brazylia vs Serbia? Czy możemy spodziewać się kolejnej niespodzianki?

Dwie wielkie niespodzianki. W roli głównej faworyci

Pierwsza kolejka meczów grupowych przyniosła nam dwie wielkie niespodzianki. Zarówno Argentyna, jak i Niemcy, czyli dwie drużyny, które wymieniane są w roli faworytów do wygrania pucharu mistrzów świata, przegrały swoje dwa mecze. Nasi grupowi rywale musieli uznać wyższość Arabii Saudyjskiej, z kolei Niemcy przegrali swój mecz z Japonią. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 2:1.

Brazylia vs Serbia. Canarinhos zaczynają drogę po puchar!
Czy Brazylia zdoła wygrać swój pierwszy mecz na MŚ 2022? Argentynie i Niemcom się nie udało. Fot. Internet/AuthorUnknown

Przeczytaj także: Jakub Kiwior na progu sławy. Polak na celowniku wielkich klubów!

Reklama

Dlatego też pozostaje pytanie, czy fani reprezentacji Brazylii mają się czego obawiać? Canarinhos według wielu, są głównym kandydatem do wygrania całego turnieju po raz szósty w swojej historii. Dziś rozegrają oni swój pierwszy mecz podczas turnieju w Katarze. Gdzie oglądać mecz Brazylia vs Serbia?

Brazylia vs Serbia. Gdzie oglądać mecz?

Siła Brazylii jest niesamowita i to przede wszystkim atak sprawia, że są oni głównym faworytem do wygrania mistrzostwa. Nie można jednak ignorować bloku defensywnego, w którym znajdziemy m.in. Allisona Beckera, Thiago, Marquinhosa, Edera Militao czy Bremera. Wszyscy Ci zawodnicy grają w topowych europejskich klubach. Drużyna jest po prostu naszpikowana gwiazdami. Serbia z pewnością nie będzie miała prostego zadania.

Meksykanie lekceważą naszą kadrę! "Druga najsłabsza drużyna z Europy"!
Brazylia vs Serbia. Canarinhos zaczynają drogę po puchar!

Gdzie oglądać mecz Brazylia vs Serbia? Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00 i będzie transmitowane w TVP 1, TVP Sport, TVP 4K, na stronie internetowej TVP Sport oraz aplikacji mobilnej i Smart TV. Czy naszpikowana gwiazdami Brazylia da popis gry i pokaże, że jest niekwestionowanym faworytem do mistrzostwa?

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama