CD Projekt Red – Wiedźmin 4 w fazie przedprodukcyjnej!

Według informacji bezpośrednio od CD Projekt Red, Wiedźmin 4 – kontynuacja niezwykle udanego Wiedźmina 3 jest w fazie przedprodukcyjnej i do jej realizacji przypisano już większą część zespołu. Kiedy możemy spodziewać się premiery Wiedźmina 4?

CD Projekt Red - Wiedźmin 4 w fazie przedprodukcyjnej!
Wiedźmin 4 w fazie przedprodukcyjnej.

Generalnie studio ogłosiło nową grę z serii Wiedźmin w marcu tego roku, a także otrzymaliśmy informację, że ich nadchodzące projekty będą tworzone w oparciu o Unreal Engine 5. Popierali tą decyzję stabilnym, nowym i przyszłościowym środowiskiem, a teraz, gdy silnik graficzny jest już oficjalnie dostępny to Wiedźmin 4 wszedł w fazę przedprodukcyjną.

Niedawno zakończyliśmy fazę badawczą, co oznacza, że ​​projekt przeszedł teraz do fazy przedprodukcyjnej i zaczęliśmy kapitalizować wydatki na rozwój nowej gry – dyrektor finansowy CD Projekt Red – Piotr Nielubowicz

Reklama

CD Projekt Red - Wiedźmin 4 w fazie przedprodukcyjnej!
Wiedźmin 4 w fazie przedprodukcyjnej 2

Kiedy w takim razie premiera nowej gry od CD Projekt Red?

To pytanie z pewnością zadają sobie fani serii. Jednak należy pamiętać o tym, że przedprodukcja to bardzo wczesny etap rozwoju gry. Ta informacja nie przybliża nas znacząco do premiery, ale daje informacje, że jest już bliżej, niż dalej. Z pewnością pozostaje nam jeszcze kilka lat do premiery, a także należy pamiętać o informacjach, które firma wcześniej nam „dawkowała”. Mowa m.in. o tym, że Wiedźmin 4 będzie grą z zupełnie nową szkolą wiedźminów, której nie znajdziemy w powieściach Andrzeja Sapkowskiego. Warto pamiętać, że tytuł produkcji też nie jest znany, bo otrzymaliśmy wyłącznie informacje o nowej grze w sadze wiedźmińskiej.

Źródło: Videogameschronicle.

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama