GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!; Nowa garść informacji o GTA 6. To zupełnie nowy poziom!; Zapowiedź GTA 6 w tym tygodniu! Trailer w przyszłym!
144
Views

Cena GTA 6, tak jak i sama gra pozostaje wielką zagadką. Najnowsze przecieki zdradzają, że Rockstar wydał na grę już ponad dwa miliardy dolarów, co wywołało lawinę spekulacji na temat kwoty, jaką będziemy musieli zapłacić za tytuł. Sugerowane ceny po prostu zwalają z nóg.

Gra produkowana jest od 2014 roku

Grand Theft Auto 6 to tytuł, który wywołuje mnóstwo emocji, pomimo tego, że tak naprawdę nic o nim nie wiemy. Jakiś czas temu pojawiły się fragmenty rozgrywki, jednak był to niezwykle surowy stan, który w żaden sposób nie przedstawiał rzeczywistej oprawy graficznej gry – na ekranie było pełno danych, które służyły deweloperom. Niemniej jednak tym sposobem dowiedzieliśmy się, że gra naprawdę istnieje.

Przeczytaj także: The Lord of the Rings: Return to Moria z datą premiery!

Rzekomo GTA 6 produkowana jest od 2014 roku, czyli zaczęła powstawać niedługo po tym, jak na rynek trafiło GTA V. Plotki głoszą, że w pewnym momencie firma postanowiła stworzyć projekt całkowicie od nowa, ponieważ nie spełniał on oczekiwań. Tym samym, dzięki informacjom, które ukazały się w sieci, dowiedzieliśmy się, że Rockstar Games wydał już na grę ponad 2 miliardy dolarów. Dlatego też cena GTA 6 może być naprawdę wysoka.

GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!; Cena GTA 6 zwala z nóg. Rockstar, chyba was coś boli!
Cena GTA 6 zwala z nóg. Rockstar, chyba was coś boli!

Cena GTA 6 może być bardzo wysoka

Jeśli Rockstar wydał na grę, którą tworzy od 2014 roku dwa miliardy dolarów, to możemy się spodziewać, że cena GTA 6 naprawdę będzie wysoka. W jakiś sposób producent będzie przecież musiał odbić sobie wygenerowane koszty, a najlepszym sposobem jest oczywiście sprzedawanie nowego tytułu po wysokiej cenie. A jaka jest sugerowana kwota?

W pewnym momencie w sieci mówiło się o tym, że cena GTA 6 będzie wynosić aż 150 dolarów. Mówimy więc tutaj o kwocie ponad 600 złotych, co wydaje się kosmicznie wygórowaną kwotą. Rockstar prędzej czy później i tak odzyska z ogromną nawiązką kwotę, którą przeznaczono na grę – wystarczy popatrzeć na to, jaki sukces odnosi GTA V 10 lat po swojej premierze. Dlatego też wydaje się, że cena za grę będzie podobna, jak obecne kwoty, za które sprzedawane są najnowsze tytuły.

GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!; Cena GTA 6 zwala z nóg. Rockstar, chyba was coś boli!
GTA 6 ma wykorzystać technologię, która nie jest jeszcze obecna w branży gier.

Źródło: Twitter/ Sportskeeda

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.