492
Views

Różnica pomiędzy Black Friday, a Cyber Monday

Czarny Piątek to dzień, w którym najczęściej przeceniane są urządzenia elektroniczne, które na co dzień mają o wiele wyższe ceny. To właśnie w ten dzień w roku sprzedaż urządzeń takich jak konsole, telewizory czy szeroko pojęte urządzenia RTV i AGD schodzą jak ciepłe bułeczki. Najlepiej sprzedającym się jednak towarem są smartfony, tablety i smartwatche. To właśnie obniżki cen urządzeń mobilnych zazwyczaj wywołują największe zamieszanie. Oczywiście promocje nie ograniczają się tylko to sprzętów elektronicznych, jednak to właśnie one są zazwyczaj najbardziej przeceniane.

Z kolei Cyber Monday nie jest aż tak bardzo ograniczony, ponieważ zniżki cen dotyczą wszystkich rzeczy sprzedawanych w sklepach internetowych. Mowa tutaj nie tylko o urządzeniach elektronicznych wszelkiego rodzaju, ale chociażby ubraniach, obuwiu czy elementach wyposażenia mieszkania. Mało tego, dotyczy to również innych produktów, na przykład książek. Jak widać, obniżki cen dotyczą wszystkiego i z pozoru może wydawać się to dziwne, skoro cyfrowy poniedziałek to domena internetu. 

To, co przede wszystkim rozróżnia te dwa wydarzenia, to fakt, że obniżki podczas Cyber Monday dotyczą tylko i wyłącznie produktów dostępnych w internecie. Dlatego też w przeciwieństwie do Black Friday nie musimy wychodzić z domu i czekać w kolejkach. Zakupy są szybsze i przyjemniejsze. 

Różnica pomiędzy Black Friday, a Cyber Monday

Różnica pomiędzy Black Friday, a Cyber Monday

1 2 3 4

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.