Site icon MenWorld.pl

Co z Fallout New Vegas 2? Czy gra powstanie? Jest komentarz!

W tym miesiącu popularna seria gier Fallout obchodzi swoje 25. lecie. Z tej okazji, przy okazji życzeń, Obsidian wypowiedział się na temat rzekomych prac nad Fallout New Vegas 2. Czy gra w ogóle powstanie?

Obsidian wypowiedział się na temat kontynuacji New Vegas

Z okazji 25. rocznicy powstania serii Fallout, Obsidian, czyli twórca New Vegas złożył życzenia twórcom gry. Przy okazji producent odniósł się do plotek dotyczących tworzenia Fallout New Vegas 2, które pojawiają się na sieci od jakiegoś czasu.

Przeczytaj także: Gameplay Need For Speed Unbound w sieci. Czy ta gra odniesie sukces?

Reklama

Pierwsze informacje na temat Fallout New Vegas 2 od Obsidian pojawiły się w lutym. Sugerowano wtedy, że rozmowy są na bardzo wczesnym etapie. Od tamtej pory nie usłyszeliśmy na ten temat żadnych nowych informacji. Co zatem teraz zdradził nam producent?

Co z Fallout New Vegas 2? Czy gra powstanie? Jest komentarz!_3
Czy New Vegas 2 powstanie? Producent dał jasno do zrozumienia!

Czy Fallout New Vegas 2 powstanie?

Wiadomość odnośnie do Fallout New Vegas 2 była prosta i zwięzła. Obsidian potwierdził, że projekt ten nie powstaje i na tę chwilę nie ma w planach stworzenia kolejnej części New Vegas. Twórcy nie potwierdzili jednak, że ta gra nigdy nie powstanie, dlatego też fani serii muszą żyć nadzieją.

Fallout New Vegas zadebiutował na rynku w 2010 roku i zyskał bardzo pozytywne recenzje wśród graczy oraz recenzentów gier. Fabuła tej gry rozgrywa się w 2281 roku, czyli cztery lata po wydarzeniach ukazanych w Falloucie 3. Czy Fallout New Vegas 2 pojawi się w najbliższej przyszłości? Nie jest to wykluczone. Obecnie Obsidian pracuje nad czterema innymi grami i po prostu nie ma czasu na tworzenie kolejnej gry z serii Fallout.

Co z Fallout New Vegas 2? Czy gra powstanie? Jest komentarz!_3
Nie jest wykluczone, że kontynuacja New Vegas powstanie w najbliższych latach!

Źródło: Obsidian

Exit mobile version