Gameplay Need For Speed Unbound w sieci. Czy ta gra odniesie sukces?

EA oficjalnie zapowiedziało premierę nowej gry z serii NFS. Tytuł ten będzie jednak różnił się od swoich poprzedników pod względem graficznym, ponieważ znajdziemy w nim elementy kreskówkowe. W sieci pojawił się krótki gameplay Need For Speed Unbound. Czy ta gra ma prawo odnieść sukces?

Gameplay Need For Speed Unbound w internecie

W sieci pojawił się gameplay Need For Speed Unbound. Na minutowym filmiku możemy zobaczyć rozgrywkę oraz możliwości modyfikowania samochodów. Trzeba jednak przyznać, że Electronic Arts poszło w zupełnie niespodziewaną stronę, która dla nich samych wydaje się niewiadomą.

https://www.youtube.com/watch?v=7PXmPweicos

Przeczytaj także: Stworzył cały wszechświat w Minecraft! Co za dokładność!

Reklama

Oczywiście głównym elementem, który może przesądzić o niepowodzeniu gry na rynku, są elementy rodem z kreskówki. Gameplay Need For Speed Unbound, który pojawił się w sieci, tylko potwierdza te obawy. Fani serii wypowiadają się sceptycznie na temat tego „wynalazku”.

Kreskówkowa oprawa nie została dobrze przyjęta

Warto jednak podkreślić, że w Need For Speed Unbound wykorzystano style wielu artystów sztuki ulicznej. Oczywiście gracze nie są skazani na kreskówkową oprawę, ponieważ w każdej chwili można ją wyłączyć. Dla wielu jest to kluczowa opcja, która pozwoli im na cieszenie się z rozgrywki.

Gameplay Need For Speed Unbound przedstawia możliwości modyfikacji samochodów. EA podkreśla, że najnowsza gra z serii NFS „pod każdym względem przypomina poprzednie odsłony, jednocześnie jest diametralnie inna”. Mowa więc tutaj o rozwiązaniach znanych ze starych gier, które połączone są z nowymi technologiami.

Gra trafi na komputery PC oraz konsole nowej generacji 2 grudnia 2022 roku.

Źródło: YouTube

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama