161
Views

Co prawda Minecraft oferuje bardzo kanciastą grafikę, jednak wszechstronność w tej grze jest naprawdę imponująca. Pewien gracz stworzył wszechświat w Minecraft, który prezentuje się po prostu fantastycznie. Sami zobaczcie!

Stworzył wszechświat w Minecraft!

Budowanie w Minecraft ogranicza jedynie wyobraźnia. W uniwersum gry powstały tysiące projektów, które potrafią zachwycić nie tylko swoją dokładnością, ale również wielkością. Jednym z najbardziej znanych projektów jest stworzenie Śródziemia, czyli krainy znanej z Hobbita czy Władcy Pierścieni.

Przeczytaj także: W grze Minecraft powstaje Nowy Jork w skali 1:1!

Pewien użytkownik poszedł jednak o krok dalej i stworzył wszechświat w Minecraft. Mówimy tutaj o niesamowitych budowlach, które przypominają nasz Układ Słoneczny i inne galaktyki. Za stworzenie tego świata w grze odpowiada użytkownik ChrisDaCow, który podzielił się swoim osiągnięciem na redditcie.

Twórca postawił na dokładność i szczegóły.

ChrisDaCow udostępnił na swoim kanale na YouTube film, w którym opowiada, jak stworzył wszechświat w Minecraft od podstaw. Twórca postawił sobie za zadanie szczegółowość i to osiągnął. Sam przyznał, że wszelkie planety, gwiazdy i inne kosmiczne zjawiska zostały stworzone z dokładnie odwzorowanym światłem. Oczywiście cały projekt został oparty na zdjęciach stworzonych przez kosmiczne narzędzia typu Teleskop Jamesa Webba.

Zresztą, zobaczcie sami końcowy efekt!

Tagi:
Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.