161
Views

Cristiano Ronaldo swoimy wywiadem z Piersem Morganem wywołał ogromną burzę wokół swojej osoby. Najbardziej oberwało się Manchesterowi United, dlatego też klub zdecydował się zakończyć współpracę z CR7. Okazuje się, że Cristiano Ronaldo w Barcelonie może stać się rzeczywistością!

Manchester United rozwiązuje umowę z Portugalczykiem

W wywiadzie Cristiano Ronaldo z Piersem Morganem padły bardzo mocne słowa. CR7 wypowiedział się m.in. o trenerze Manchesteru United, do którego nie ma szacunku, o ośrodku Czerwonych Diabłów, który nie zmienił się ani trochę od momentu jego pierwszego odejścia z klubu. Oberwało się również byłym kolegom z klubu.

Szokujący wywiad Cristiano Ronaldo. "Nie szanuje trenera".
Ronaldo odpowiedział Rooneyowi na jego krytykę w bardzo dziwny sposób. Fot. SkySports

Przeczytaj także: Szokujący wywiad Cristiano Ronaldo. „Nie szanuje trenera”.

Manchester United ogłosił wczoraj, że obie strony podjęły wspólną decyzję o rozwiązaniu kontraktu. Z pewnością kibice Man Utd nie spodziewali się takiego obrotu spraw, a CR7 mocno nadszarpnął swoją legendę na Old Trafford. Pojawiły się również szokujące informacje mówiące o tym, że Cristiano Ronaldo w Barcelonie jest czymś, co mogłoby się wydarzyć!

Cristiano Ronaldo w Barcelonie? Istnieje taka możliwość

Jak podaje argentyńska dziennikarka, Veronica Brunati, plotki o Cristiano Ronaldo w Barcelonie mogły okazać się prawdą! Według jej źródeł jednym z kandytatów, który miałby być wzmocnieniem wicemistrza Hiszpanii, jest właśnie portugalski zawodnik! Piłkarzem zainteresowane jest PSG, Chelsea oraz Newcastle.

Cristiano Ronaldo i Leo Messi, Cristiano Ronaldo w Barcelonie? Portugalczyk został zaoferowany FCB!
Cristiano Ronaldo w Barcelonie? Dołączy do drużyny, której legendą jest jego największy rywal, Leo Messi? Fot. Author unknown/Internet

Cristiano Ronaldo w Barcelonie? Brzmi jak abstrakcja, jednak w futbolu wszystko jest możliwe! Portugalczyk obecnie jest bezrobotny i szuka nowego pracodawcy. Czy Barca jest jedną z drużyn, która będzie zainteresowana usługami legendarnego piłkarza? To się okaże! Ciekawe jak skuteczny byłby duet CR7 – RL9?

https://twitter.com/verobrunati/status/1595353309208088582?s=20&t=GCpJaf6b48EkVufXPJ93rw

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Biznes
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.