Czy właśnie poznaliśmy datę premiery GTA VI?

GTA VI to gra mit. Wszyscy wiemy, że gdzieś w czeluściach siedziby Rockstara powstaje nowa odsłona Grand Theft Auto, jednak na jej temat wiemy tyle, co nic. Największą zagadką jest data premiery. Zdaje się jednak, że poznaliśmy orientacyjną datę wypuszczenia tytułu na rynek.

Grand Theft Auto 5 zadebiutowało w 2013 roku. Od tamtej pory cisza

W 2013 roku gracze doczekali się upragnionej premiery długo wyczekiwanego GTA 5. Gra wtedy prezentowała się obłędnie i nawet po 8 latach od premiery potrafi zapierać dech w piersiach. Fantastyczna grafika, wciągająca fabuła czy ogromna mapa sprawiły, że gra od Rockstar stała się jedną z najpopularniejszych gier w historii cyfrowej rozrywki. I nie ma się czemu dziwić.

Od ponad 8 lat gra jest w dalszym ciągu wspierana. Nie mowa tutaj jednak o fabularnej stronie gry, a o GTA Online. Tryb ten w dalszym ciągu generuje miliony dochodów rocznie, a w rozgrywce co chwila pojawiają się nowe wydarzenia, które przyciągają nowych graczy. Bo kto nie chciałby obrabować banku i uciekać przed policją razem z przyjaciółmi? W prawdziwym życiu tego odradzamy, w GTA Online zachęcamy. Pomimo fantastycznej formy GTA 5 gracze domagają się od producenta jakichkolwiek wieści na temat GTA VI, jednak Rockstar pozostaje nieugięty.

Reklama

GTA Vi już grywalne? Rockstar szuka osób do testów Grand Theft Auto VI
Kiedy będziemy mogli zagrać w GTA VI?

Kiedy GTA VI pojawi się na rynku?

O GTA VI możemy powiedzieć niewiele. Już od jakiegoś czasu mówi się, że fabuła będzie rozgrywała się na ulicach kilku miast, a nawet kontynentów. Gracz będzie mógł prawdopodobnie poruszać się po kultowym już Vice City, ale będzie mógł też podróżować do Los Santos czy krajów Ameryki Południowej. Ile w tym prawdy? Tego jeszcze nie wiemy, bo Rockstar nie zdradził nawet kawałka tajemnicy.

Przeczytaj także: Wyciekła mapa do GTA 6? Jeśli tak, to szykuje się nam powrót do korzeni!

Niestety, wszyscy, którzy czekali na nową odsłonę gry GTA, będą musieli jeszcze trochę poczekać. Tom Henderson, czyli osoba, która w przeszłości może pochwalić się opinią wiarygodnego źródła, zdradził, że na GTA VI będziemy musieli zaczekać jeszcze trzy lub cztery lata. Tak, istnieje duże prawdopodobieństwo, że najnowsza odsłona Grand Theft Auto zadebiutuje na rynku w 2024 lub 2025 roku. Będzie to około 12 lat od premiery „piątki”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama