Pij wodę! Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Jak ją zdobyć?

Wchodzisz, kupujesz, bierzesz wodę i wychodzisz. Prawda, że proste?
Pij wodę! Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 5 zł. Pij wodę! Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 5 zł.
Pij wodę! Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 5 zł.

W tak upalne dni jak teraz, kiedy temperatura na zewnątrz przekracza 30 stopni Celsjusza trzeba się nawadniać. Popularna sieć handlowa chce wspierać nas pod kątem zdrowia. W związku z tym na każdego klienta czeka darmowa butelka wody w Żabka Nano. Zasady są proste.

Na początku czerwca wystartowała promocja, dzięki której klienci Żabka Nano mogą zabrać ze sobą półlitrową butelkę wody. Możesz wybrać niegazowaną lub lekko gazowaną. Wszystko zależy oczywiście od twoich indywidualnych preferencji. Mało tego – nie ma limitów. Z promocji możesz korzystać wielokrotnie. Robisz zakupy – bierzesz wodę. Za każdym razem. Rzecz jasna, jest kilka zasad, o których musisz pamiętać.

Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Jak ją zdobyć?
Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Jak ją zdobyć?

Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Jak skorzystać z promocji?

Przede wszystkim pobierz aplikację Żappka i zarejestruj się. Następnie podłącz swoją kartę bankową do Żappka Pay. Jeśli wykonasz już te dwa najważniejsze kroki, przejdź w aplikacji do stref i wybierz Nano. Znajdziesz tam wszystkie obowiązujące w Żabce Nano promocje oraz (u góry) swój kupon na wodę. Aktywujesz promocję, sprawdzasz regulamin promocji i wchodzisz do samoobsługowego sklepu Żabka Nano. Dodam jeszcze, że nie musisz aktywować promocji za każdym razem. Jeśli zrobisz to raz, kafelek będzie aktywny, a Ty będziesz mógł przy zakupach odbierać swoją butelkę wody.

Reklama

Po wybraniu interesujących Cię produktów – pamiętaj, musisz zrobić zakupy za minimum 5 zł – sięgnij po butelkę wody i zadbaj o swoje nawodnienie. Szczególnie teraz, latem, gdy wysoka temperatura może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Proste, prawda? Nasuwa się jeszcze pytanie: do kiedy będzie aktywna promocja? Analizując regulamin dowiadujemy się, że będzie ona trwała do odwołania lub wyczerpania zapasów w sklepach Żabka Nano. Organizator poinformuje o zakończeniu promocji na trzy dni przed datą zakończenia.

Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Jak ją zdobyć?
Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Jak ją zdobyć?

Dlaczego warto pić wodę latem?

Oczywiście, trzeba pamiętać o nawodnieniu nie tylko teraz, gdy panują upały. Wodę trzeba pić cały czas, gdyż w ten sposób oczyszczamy nasz organizm z wielu szkodliwych substancji i toksyn. Jeśli natomiast chodzi o okres letni, wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wtedy mamy zwiększone uczucie pragnienia. To alarm od organizmu, który jest odwodniony. Niestety, nie możemy dopuścić do takiej sytuacji. Niedobór wody, z której przecież się głównie składamy może spowodować osłabienie, brak energii, a nawet słabe zdolności poznawcze!

Ile wiec pić wody? Dodam tak przy okazji – mogą to być również elektrolity. Wszystko zależy od wielu czynników. Przede wszystkim mam na myśli płeć, wiek, masę ciała czy wzrost. Podobno kobiety powinny pić około dwa litry wody dziennie, natomiast mężczyźni dwa i pół litra wody. Warto jednak wiedzieć, że latem powinna to być wyższa wartość. Sugeruję również aby nie wypijać jednorazowo całej butelki. Lepszym wyborem będzie picie małymi porcjami przez cały dzień. Szklanka – 100 – 150 ml co jakiś czas powinna wystarczyć.

Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Jak ją zdobyć?
Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Jak ją zdobyć?

Jakie owoce i warzywa najbardziej nawadniają nasz organizm?

Niektóre warzywa oraz owoce cechują się tym, że mogą dostarczyć nam bardzo dużą ilość niezbędnej wody. Nic dziwnego, skoro w wielu przypadkach składają się nawet w 90 % z wody. Dlatego też możemy skorzystać z ich dobrodziejstwa aby nawadniać nasz organizm. Jeśli chodzi o warzywa, bardzo dobrym wyborem jeśli chodzi o „zdobywanie wody” będzie sałata, seler naciowy, pomidor, cukinia, ogórek, kapusta pekińska, kalafior, rzodkiew, papryka oraz bakłażan. W wielu przypadkach można śmiało mówić o „nieoczywistych” warzywach, prawda?

Przejdźmy teraz do owoców. Na największe nawodnienie możemy liczyć w przypadku arbuza, melona, truskawek, malin czy grejpfruta. Rzecz jasna, nie musimy ograniczać się tylko do tych konkretnych owoców. Śmiało możemy sięgać po inne, gdyż mogą składać się w około 70 % z wody! Sugeruję więc zadbać o swój „magazyn” i często „wcinać” świeże owoce i warzywa, szczególnie w formie surowej.

Co na obiad? Zrób kluseczki dyniowe z suszonymi pomidorami!
Darmowa butelka wody w Żabka Nano. Jak ją zdobyć?
Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama