111
Views

Wszyscy, którzy czekają na premierę nowego flagowca firmy OnePlus, mogą zakreślać już datę. Producent nie tylko ujawnił wygląd nowego OnePlus 10 Pro, ale zdradził również, kiedy smartfon oficjalnie trafi na rynek. Czego można oczekiwać po modelu?

Producent ujawnia datę i wygląd smartfona

Od kilku miesięcy spekulowało się na temat tego, jak będzie wyglądał nowy flagowy model OnePlus 10 Pro. Doniesienia i plotki nawiązujące do premiery modelu nasilały się z każdej strony. Producent postanowił w końcu uciąć wszelkie spekulacje i oficjalnie zaprezentował swojego nowego flagowca. Smartfon został przedstawiony na oficjalnych grafikach.

Przeczytaj także: Samsung Galaxy S21 FE zaprezentowany! Będzie hit?!

OnePlus 10 Pro został zaprojektowany z myślą o dzisiejszych standardach na rynku smartfonów. Na pleckach smartfona umieszczono moduł fotograficzny z dość obszerną wyspą aparatów. Całość zatopiona jest w obudowie smartfona i wyróżnia się kolorem. Warto zwrócić uwagę na oznaczenia Hasselbald, które sugerują współpracę dwóch marek. Specyfikacja obiektywów nie została ujawniona, jednak możemy być pewni, że na pokładzie znajdzie się standardowy, szerokokątny, ultraszerokokątny obiektyw oraz teleobiektyw. Przód smartfona wyróżnia się bardzo cienkim ramkami wokół ekranu oraz okrągłym wcięciu ekranu na kamerę przednią.

OnePlus 10 Pro to flagowiec z najwyższej półki

Smartfon będzie flagowcem pełną parą, a potwierdza to specyfikacja. Nieoficjalnie mówi się, że OnePlus 10 Pro będzie pracował na najnowszym procesorze Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Dostępny będzie w dwóch wariantach – 8/128 GB i 12/256 GB. Oczywiście znajdziemy tutaj wodoodporną obudowę z certyfikatem IP68. Na dużą uwagę zasługuje również bateria, której pojemność to 5000 mAh! Nie zabraknie również charakterystycznego suwaka do wyciszania telefonu.

Premierę smartfona zapowiedziano na 11 stycznia, jednak data ta tyczy się jedynie rynku chińskiego. Producent nie zdradził jednak kiedy OnePlus Pro pojawi się na rynku europejskich. Miejmy nadzieję, że miłośnicy urządzeń marki nie będą musieli czekać na premierę nowego flagowca. Orientacyjnej ceny również nie znamy.

Data premiery OnePlus 10 Pro ujawniona!
Data premiery OnePlus 10 Pro ujawniona!

Źródło: Android Authority

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.