Google Pixel 7a jest świetny, ale tu go nie kupisz
113
Views

Seria Google Pixel 8 to smartfony, które mają przynieść sporo nowego do świata urządzeń giganta z Mountain View. Do tej pory data premiery Pixel 8 była tajemnicą, jednak to już przeszłość. Wiemy, kiedy najnowsze urządzenia producenta zadebiutują na rynku!

Google naprawdę nie potrafi utrzymać tajemnicy

Chyba nie ma w świecie smartfonów producenta, który był tak beznadziejny w utrzymywaniu tajemnic na temat swojego własnego urządzenia. Przez ostatnie lata seria Pixel latała po internecie pomimo tego, że do jej oficjalnej premiery było jeszcze kilka tygodni, a nawet miesięcy. Tym razem było podobnie, ponieważ Pixel 8 nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Przeczytaj także: Przegrzewanie iPhone 15? Apple wskazało winnych!

Google Pixel 8 to smartfon, który nie miał swojej premiery, a i tak wiemy już o nim wszystko. Znamy wygląd nowych telefonów i ich specyfikacje, a zwieńczeniem tego wszystkiego jest pełny unboxing telefon, który swoją premierę ma mieć już jutro, tj. 4 października 2023 roku. Google, zdecydowanie robisz coś źle!

Data premiery Pixel 8 już znana

Trzeba to przyznać – Google jest nieudolne w dotrzymywaniu tajemnic i raczej nie ma nadziei na poprawę. Na YouTube już pojawiły się unboxingi nie tylko nowej serii Pixel 9, ale także zegarka Pixel Watch 2. W opakowaniu znajdziemy kabel USB-C – USB-C, adapter USB-C do A, instrukcję obsługi oraz sam telefon. Specyfikacja też jest nam już znana od jakiegoś czasu i jeśli wam umknęła, to zobaczycie ją poniżej.

Data premiery Pixel 8 ujawniona. Szykujcie się!
Data premiery Pixel 8 ujawniona. Szykujcie się!

Data premiery Pixel 8? Nastąpi już jutro (4 października) i cała ekscytacja z nią związana regularnie ulatniała się z biegiem ostatnich miesięcy, kiedy to praktycznie codziennie poznawaliśmy nowe szczegóły na temat nadchodzącej serii smartfonów od Google. Niemniej jednak szykuje nam się bardzo ciekawa propozycja na rynku smartfonów z górnej półki!

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.