Debiut GTA VI z datą! Szykujcie portfele i podania o urlop!

Take-Two Interactive zdradziło, kiedy możemy spodziewać się debiutu Grand Theft Auto VI! Jesteście gotowi?
Debiut GTA VI oficjalnie potwierdzony. Szykujcie portfele! Debiut GTA VI oficjalnie potwierdzony. Szykujcie portfele!
Debiut GTA VI oficjalnie potwierdzony. Szykujcie portfele! Fot. Trailer GTA VI @YouTube

Debiut GTA VI oficjalnie potwierdzony! Wydawca popularnej serii gier Grand Theft Auto, Take-Two Interactive, zdradził oficjalne okno, w którym zadebiutuje najnowszy i najbardziej wyczekiwany tytuł ostatnich lat. Szykujcie portfele!

Take-Two Interactive zdradza okno premiery GTA 6!

Nie przesadzam, kiedy napiszę, że na GTA VI miłośnicy serii czekają już blisko 10 lat. O kolejnej części Grand Theft Auto 6 mówi się od momentu premiery “piątki”, która zadebiutowała we wrześniu 2013 roku. Tak, ta gra jest już z nami 11 lat, więc najwyższa pora na kolejną odsłonę. I na całe szczęście nadejdzie ona już w przyszłym roku.

GTA 6 szykuje coś specjalnego. Tego nie było wcześniej!; Debiut GTA VI oficjalnie potwierdzony. Szykujcie portfele!
Debiut GTA VI oficjalnie potwierdzony. Szykujcie portfele!

Przeczytaj także: EA Sports FC traci graczy, a EA ma ich niestety gdzieś

Reklama

Podczas spotkania Take-Two Interactive, wydawcy GTA, z potencjalnymi inwestorami, mówiło się, że debiut GTA VI przypadnie na pierwszy kwartał 2025 roku. Niestety, okazuje się, że będziemy musieli poczekać troszkę dłużej, ponieważ jak zdradził wydawca, premiera najnowszej części GTA przypadnie na jesień 2025 roku. Dokładna data nie została jednak podana.

Powrót do Vice City. Debiut GTA VI mocno wyczekiwany

Debiut GTA VI jest mocno wyczekiwany od momentu, kiedy pojawiły się pierwsze przecieki na temat istnienia gry. W grudniu 2023 roku Rockstar Games udostępnił pierwszy trailer swojego najnowszego tytułu, z którego możemy dowiedzieć się, że fabuła rozgrywać się będzie we wszystkim dobrze znanym Vice City, czyli mieście wzorowanym na Miami.

Pierwszy raz w historii serii jednym z głównych bohaterów będzie kobieta – Lucia, którą poznajemy w momencie pobytu w zakładzie karnym. Drugą grywalną postacią będzie jej partner, Jason. Na debiut GTA VI będziemy musieli jeszcze poczekać, jednak wszyscy wiemy, że będzie warto.

Źródło: opr. wł./ WCCFTech

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama