Discord wkrótce na PlayStation 5! Kiedy?

Informacje o tym, że popularny komunikator dla graczy Discord trafi na konsole PlayStation 5, pojawiły się już jakiś czas temu. Najnowsze informacje sugerują, kiedy aplikacja trafi na najnowszą generację konsol od Sony.

Komunikator wkrótce trafi na konsole japońskiego giganta

Discord bez wątpienia jest najpopularniejszym komunikatorem dla graczy. Korzystają z niego posiadacze komputerów PC, urządzeń mobilnych i od niedawna pełne wsparcie otrzymała także seria konsol Xbox od Microsoftu. Jedyną platformą, która jeszcze nie może w pełni korzystać ze wszystkich udogodnień komunikatora, są konsole od Sony.

Przeczytaj także: Netflix z reklamami. Ile będzie kosztował abonament w 2022?

Na całe szczęście komunikator na PS5 został zapowiedziany już jakiś czas temu. Posiadacze konsol japońskiego giganta technologicznego muszą się jednak uzbroić w cierpliwość, ponieważ data premiery aplikacji nie została jeszcze podana. Tom Henderson, znany dziennikarz technologiczny i leaker przybliżył jednak czas premiery komunikatora na konsole Sony.

playstation 4 sony playstation 5 Discord
Discord wkrótce na PlayStation 5! Kiedy?

Kiedy Discord trafi na PlayStation 5?

Za pośrednictwem portalu Exputer Tom Henderson podał przybliżoną datę premiery komunikatora na konsole PS5. Według dziennikarza będzie to jeszcze w tym roku, a dokładniej wraz z premierą oprogramowania na konsole Sony oznaczonego numerem 7.00. Konkretna data premiery ma zostać ujawniona w tym tygodniu.

Informacje na temat popularnego komunikatora na PlayStation mają pochodzić od zaufanego źródła, które jakiś czas temu przekazało informacje na temat kontrolera DualSense Edge, które w ostateczności się potwierdziły.

Źródło: Exputer

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Tak Polska zagra z Holandią! Oto skład Biało-Czerwonych!

Już dziś reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią w...

ART FACTOR – The Pop Legacy in Post-War Italian Art. Jedyna taka wystawa w Polsce!

Jeśli jesteście fanami sztuki współczenej, to nie możecie tego...

A jednak! Intel Arc A770 trafi do sprzedaży! Premiera i ceny

Wczoraj, podczas Innovation Pat Gelsinger, Intel potwierdził cenę i...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!