Connect
To Top

DS 7 CROSSBACK – gdy chcesz się wyróżniać

Francuzi od zawsze produkowali auta bardzo atrakcyjne pod względem wyglądu. Może nie są idealne w kwestii technicznej, jednak nie oszukujmy się. Praktycznie każdy samochód ma jakieś wady. Miałem okazję przez tydzień jeździć DS 7 Crossback. Czy ten francuski crossover może śmiało konkurować z BMW X3, Lexusem NX, Audi Q3 i Volvo XC60? Jeśli zainteresował Was ten model zachęcam do lektury artykułu, w którym dzielę się swoimi wrażeniami z jazdy tym modelem.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zacznijmy od tego, co to za marka

Piszę o tym, ponieważ być może nie wszyscy znają DS. Grupa PSA wpadła na pomysł, że odda hołd modelowi Citroen DS, który był produkowany w latach 1955 – 1975. Tak też powstała w 2009 roku nowa linia dzięki której ujrzeliśmy takie auta jak DS3 czy DS4. Jakby nie patrzeć, nadal był to Citroen, a przecież nie o to francuzom chodziło. Chcieli mieć markę prestiżową, jak Toyota ma Lexusa, czy Honda Acurę. Tak też w 2014 roku zdecydowano, by DS był niezależną i odrębną marką. Dziś w sprzedaży dostępne są trzy modele. DS 3, DS 3 Crossback oraz testowany przeze mnie DS 7 Crossback.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media