118
Views

Znany informator ponownie dzieli się sporą garścią informacji. Tym razem dowiadujemy się, że w lipcu EA pokaże premiery roku.

EA chce w lipcu pokazać tytuły, na które wszyscy czekamy
EA chce w lipcu pokazać tytuły, na które wszyscy czekamy

Znany informator, czyli Tom Henderson ponownie wraca do nas z garścią informacji. Tym razem dowiadujemy się, że Electronic Arts chce zaprezentować światu swoje wielkie produkcje tego roku, których premiera ma mieć miejsce tej jesieni. Na ten moment mówi się o nowej grze z serii FIFA, Need for Speed: Unbound, a także SKATE 4. Odnośnie tych dwóch pierwszych mówi się, że zostaną pokazane w drugiej połowie lipca, a informacji o SKATE 4 zbytnio nie mamy, ale może EA postanowi przedstawić wszystkie trzy tytuły razem.

EA chce w lipcu pokazać tytuły, na które wszyscy czekamy

FIFA 23 zostanie wydana jako ostatnia gra z serii FIFA po tym jak Electronic Arts zdecydowało się na zrezygnowanie ze współpracy z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej. Odnośnie Need for Speed: Unbound wiemy, że ma posiadać elementy anime i to właśnie tym ma się wyróżnić na tle poprzednich serii.

Co z wydarzeniem EA Play?

Wygląda na to, że firma zrezygnowała z tym roku zapowiedzi swoich nowości w ten sposób. Gry mają zostać ujawnione, gdy będą gotowe.

Źródło: Twitter

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii nowe technologie.

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.