Site icon MenWorld.pl

Erling Haaland show! Drugi hat-trick z rzędu młodego Norwega! [WIDEO]

Erling Haaland dał wczoraj wielki popis swoich umiejętności. Norweg ustrzelił swojego drugiego hat-tricka z rzędu, a Manchester City nie dał najmniejszych szans Notthingham Forest!

Erling Haaland dał popis swoich umiejętności

Kiedy Haaland przechodził do Manchesteru City, wielu mówiło, że Premier League zweryfikuje dość brutalnie 22-latka. Po nieudanej pierwszej kolejce Norweg pokazuje, że wszelkie te zapowiedzi nie mogły być bardziej błędne.

Erling Haaland show! Drugi hat-trick z rzędu młodego Norwega! [WIDEO]
Fot. Manchester City

Przeczytaj także: Jan Bednarek blisko transferu! Niespodziewany kierunek!

Napastnik Manchesteru City w ostatniej kolejce zdobył hat-tricka i to klasycznego. “The Citizens” pewnie pokonali Crystal Palace, a Erling Haaland wpisał się na listę strzelców w 62., 70. i 81. minucie. Swój wyczyn powtórzył wczoraj w meczu przeciwko Notthingham Forest!

Pierwszy taki sezon w historii Premier League

Beniaminek Premier League nie miał najmniejszych szans w starciu z Mistrzem Anglii. Manchester City pokonał drużynę z West Bridgford aż 6:0, a trzy gole strzelił 22-letni Erling Haaland. Swoje strzelanie rozpoczął już w 12. minucie, a kolejne dwa trafienia dołożył w 23. i 38. minucie! Oznacza to tyle, że napastnik zaliczył drugiego klasycznego hat-tricka z rzędu!

Erling Haaland show! Drugi hat-trick z rzędu młodego Norwega! [WIDEO]
Fot. Manchester City

22-letni Erling Haaland w po pięciu kolejkach obecnego sezonu Premier League zapisał na swoim koncie już 9 bramek, co oznacza, że jest pierwszym zawodnikiem w historii angielskiej ligi, który tego dokonał. Zobaczcie, jak padały bramki we wczorajszym spotkaniu Man City z Notthingham Forest!

Źródło: Twitter

Exit mobile version