Fabuła God of War Ragnarok będzie długa! Bardzo długa!

Fabuła God of War Ragnarok ma przyciągnąć gracza nie tylko samym scenariuszem, ale również samą długością. Jak podają najnowsze informacje, przejście samej gry może zająć około 40 godzin!

Studio Santa Monica naprawdę się postarało!

GoW Ragnarok to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Tytuł ten trafi na konsole PlayStation 4 i 5 i to właśnie posiadacze urządzeń od Sony wcielą się w postać Kratosa. Patrząc na podejście Japończyków do komputerów PC, gra z pewnością w przyszłości trafi również na pecety.

W ostatnim czasie pojawiło się kilka szczegółów na temat gry. Ragnarok będzie ważył około 91 GB, a mówimy tutaj jedynie o wersji na konsole PlayStation 4! Porównując do God of War (2018), jest to aż dwa razy tyle! Fabuła God of War Ragnarok też będzie dłuższa niż w przypadku gry, która miała swoją premierę cztery lata temu!

Reklama

Przeczytaj także: Nowy Need for Speed Unbound będzie wydany jeszcze w 2022 r

god of war playstation 4
God of War Ragnarok będzie ostatnią ekskluzywną grą, która trafi na PS4.

Fabuła God of War Ragnarok ma trwać nawet 40 godzin!

Jak podaje serwis Insider Gaming, fabuła God of War Rangarok będzie trwała aż 40 godzin! Główny wątek fabularny ma mieć 20 godzin, jednak przejście gry na 100 proc. będzie wymagało od graczy aż 40 godzin gry (poboczne misje itd)! Sceny wideo będą trwały około 4,5 godzin ze wszystkich czterdziestu.

Fabuła God of War Raganrok będzie więc bardzo podobna pod względem wymiaru czasowego do poprzedniej odsłony gry. Oczywiście liczby te nie są stałe, ponieważ przejście w danym czasie zależy od stylu rozgrywki gracza. Gra zadebiutuje 9 listopada 2022 roku.

Źródło: Insider Gaming

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama