Fame MMA 9 już w sobotę 6 marca. Będziecie oglądać Fame czy UFC?

Już w sobotę (6 marca) o godzinie 19:30 będziemy mogli obejrzeć zmagania zawodników Fame MMA 9. Zobaczymy między innymi youtuberów, raperów, tik-tokerów, a także influencerów. Niektórzy będą rozwiązywać swoje dramy, a inni chcą po prostu zawalczyć.

Co to Fame MMA?

Fame MMA jest to polska organizacja, która organizuje gale typu freak-fight. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, ale również innych dyscyplin sportowych takich jak boks i kick-boxing. W walkach uczestniczą osoby znane między innymi z YouTube, Tik-Tok, Instagram. Są to rozpoznawalni influencerzy, stąd też nazwa „Fame MMA”.

Fame MMA 9 już w sobotę 6 marca. Będziecie oglądać Fame czy UFC?
Fame MMA 9 już w sobotę 6 marca. Będziecie oglądać Fame czy UFC?

Kogo zobaczymy na gali? Oto karta Walk na Fame MMA 9:

  • Popek (Paweł Ryszard Mikołajuw) vs Kizo (Patryk Woziński) – main event
  • Sylwester Wardęga vs Kacper Blonsky – co-main event
  • Kubańczyk (Jakub Flas) vs Marcin Malczynski – walka o pas kategorii 84 kg
  • Zusje (Kamila Smogulecka) vs Kamiszka (Kamila Wybrańczyk)
  • Ponczek (Paweł Sikora) vs paTrykos (Patryk Domke)
  • Hejter (Mariusz Słoński) vs Filip Zabielski
  • Way of Blonde (Karolina Brzuszczyńska) vs Anna Andrzejewska
  • Krycha (Krystian Wilczak) vs Mortalcio (Patryk Baran)
  • Oleg Riaszeńcew vs Ryba (Patryk Karaś)
  • Kuba Post (Jakub Postaremczak) vs VanDal (Mikołaj Rdzanek)

Gdzie możemy obejrzeć galę?

Fame MMA 9 będziemy mogli standardowo obejrzeć w formule PPV. Dostęp możemy kupić na oficjalnej stronie lub przez reflink któregoś z zawodników lub YouTuberów. Po co kupować od zawodników? Dzięki temu będą oni mogli zyskać na zakupie około 2 zł. Sylwester Wardęga z otrzymanych pieniędzy chce wesprzeć schronisko. Jeśli chcecie wesprzeć tą inicjatywę to serdecznie zachęcam.

Reklama

Myślę, że ta gala będzie bardzo ciekawa, bo zobaczymy naprawdę dobre walki. Niektórzy z zawodników nie pierwszy raz walczą na Fame MMA albo mają chociaż doświadczenie z innych dyscyplin sportowych. Popek jeszcze niedawno walczył w KSW, więc ciekawe jak się zaprezentuje na tej gali. Pewnie większość czeka na debiut Wardęgi, który zawalczy z Blonskym. Czy uda mu się pomścić Marcina Dubiela? Zobaczymy już w sobotę 6 marca. Wszystkich serdecznie zapraszam.

Warto przy okazji wspomnieć, że tego samego dnia, aczkolwiek o innej porze dnia odbędzie się gala, podczas której zobaczycie prawdziwy sport walki. Warto ją oglądać, gdyż podczas UFC 259 nasz rodak, Jan Błachowicz zmierzy się z mistrzem kategorii średniej Israelem Adesanya. Krótko mówiąc, po gali Fame MMA 9, którą można sprawdzić z przymrużeniem oka, czekać na Was będzie seria prawdziwych pojedynków.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama