Connect
To Top

Ferguson Regent P1 – przenośne radio z DAB i Bluetooth

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Nie będę ukrywał, należę do tego grona. Nie ma chyba nic lepszego, niż poranna kawa i ulubiony utwór, prawda? Do naszej redakcji dotarło przenośne radio z DAB i Bluetooth. Poznajcie Ferguson Regent P1. Sprawdźmy co potrafi ten model.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Trzeba przyznać, że radio Ferguson Regent P1 wygląda… oldschoolowo. Przynajmniej według mnie. Podczas pierwszego uruchomienia miałem nadzieję, że nie będzie jednak grało jak te, znane z PRL-u. Już teraz mogę Wam zdradzić, że tak nie było. Ba, jak na tego typu sprzęt za niewielką w sumie kwotę gra przyzwoicie jak na przenośne radio z DAB i Bluetooth. Zacznijmy jednak od początku.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media