Connect
To Top

Ferguson Regent P1 – przenośne radio z DAB i Bluetooth

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Nie będę ukrywał, należę do tego grona. Nie ma chyba nic lepszego, niż poranna kawa i ulubiony utwór, prawda? Do naszej redakcji dotarło przenośne radio z DAB i Bluetooth. Poznajcie Ferguson Regent P1. Sprawdźmy co potrafi ten model.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zawartość opakowania i wygląd zewnętrzny

Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że Ferguson Regent P1 można kupić w trzech kolorach. Mowa o froncie, ponieważ reszta pozostaje taka sama. A więc to przenośne radio dostępne jest w kolorze srebrnym, szarym i złotym. Do naszej redakcji dotarła wersja silver. Według mnie najładniejsza.

W zestawie znajdziemy:

  • Przenośne radio Ferguson Regent P1
  • Ładowarkę – zasilacz
  • Przewód AUX (zakończony z dwóch stron wtyczką miniJack 3,5 mm)
  • Instrukcję obsługi
  • Kartę gwarancyjną

Wygląd zewnętrzny Ferguson Regent P1

Przenośne radio Ferguson Regent P1 wykonane jest głównie z dobrej jakości plastiku. Jest także sporo aluminium, np. na froncie jako maskownica głośników stereo, czy uchwyt, który sprawia wrażenie naprawdę solidnego.

Na froncie oprócz głośników producent umieścił trzy przyciski do sterowania muzyką, a także przycisk, który odpowiada zarówno za wybudzenie urządzenia, jak i zmianę trybu działania.

Z tyłu znajdziemy szereg złącz. Mowa o wyjściu słuchawkowym, wejściu AUX, zasilaniu 12V i porcie USB. Umieszczono tam także główny włącznik urządzenia, który pozwala na całkowite odcięcie prądu. Oczywiście z tyłu jest antena do odbioru stacji FM. Co ciekawe, na tylnej części radia znajdziemy także tak zwany bass reflex.

Na górze umieszczono czytelny wyświetlacz, który pokazuje nam jaka jest odtwarzana aktualne stacja (bądź utwór). Dowiemy się z niego także tego, jaka jest aktualnie godzina, jaki jest poziom głośności oraz jakość sygnału. Są również dwa przyciski: menu/info, a także memory/reset. Jest duże pokrętło do regulacji głośności oraz to, które odpowiada za zmianę stacji radiowej.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media