116
Views

Premiera najnowszej części gry FIFA odbędzie się już wkrótce, jednak ze względu na ogromny błąd wydawcy, gracze mogli włączyć i grać w nadchodzący tytuł piłkarskiej serii od EA Sports! FIFA 23 działa i można w nią grać. Przez to dowiedzieliśmy się o ocenach i szczegółowych statystykach poszczególnych piłkarzy.

FIFA 23 działa i pozwala na grę w poszczególne tryby

Najnowsza część legendarnej serii piłkarskiej zadebiutuje na rynku 27 września 2022 roku. Wtedy w grę będą mogły grać osoby, które zakupiły jej specjalną edycję. Gracze, którzy zdecydowali się na zakup tradycyjnej wersji, będą mogli w nią zagrać 30 września. Sieć obiegła jednak informacja, że FIFA 23 działa i można w nią grać.

FIFA 23 za 29 groszy! Epic będzie realizować zamówienia! FIFA 23 działa
FIFA 23 działa! Wielka wpadka EA Sports przed premierą gry!

Przeczytaj także: FIFA 23 za 29 groszy! Epic będzie realizować zamówienia!

Sieć obiegał informacja, że najnowsza część serii, czyli FIFA 23 działa i to prawie miesiąc przed jej oficjalną premierą. EA Sports zaliczyło potężną wpadkę, która pozwoliła na uruchomienie gry osobom, które zdecydowały się na jej zakup. Błąd pozwolił posiadaczom konsol Xbox, którzy posiadają abonament EA Play, biorącym udział w beta-testach gry na pobranie pełnej wersji gry. To doprowadziło do potężnego wycieku.

Wielka wpadka EA Sports

Osoby opłacające abonament EA Play na konsolach Xbox i biorący udział w beta-testach nadchodzącej odsłony z serii FIFA mogli swobodnie pobierać FIFĘ 23 i grać we wszystkie jej tryby, nawet w Ultimate Team! W związku z tym w sieci pojawiły się oceny piłkarzy i inne ciekawostki, o których dowiedzielibyśmy się pod koniec września. EA Sports oczywiście wszystko blokuje, jednak w internecie nic nie ginie.

Według informacji pojawiających się w internecie, osoby, które pobrały pełną wersję FIFY 23, mogą w dalszym ciągu rozgrywać mecze off-line, a dodatkowo mają dostęp do trybu kariery. Nie wiadomo, czy i w jaki sposób EA Sports wyłączy dostęp do tych funkcji. Najbardziej interesującą informacją dla kibiców z Polski jest ocena Roberta Lewandowskiego, którego karta będzie miała ocenę 91. Tyle samo będzie miał Leo Messi, Karim Benzema, Kylian Mbappe i Kevin De Bruyne. Cristiano Ronaldo będzie miał rating na poziomie 90 punktów.

fifa 23
Nadchodząca gra od EA będzie ostatnią stworzną na licencji FIFA. Fot. RealSport101

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.