180
Views

Zautomatyzuj swój dom i pozwól urządzeniom działać za Ciebie

Inteligentne włączniki urządzeń elektrycznych dopiero wkraczają na salony, a już zdobyły wielu zwolenników. Biorąc pod uwagę funkcjonalność i praktyczność tych niepozornych i małych urządzeń, nie sposób się temu dziwić. Małe rozmiary gniazdek na pilota sprawiają, że z łatwością umieścimy je w dowolnym miejscu naszego domu, a przy tym będziemy mieć pewność, że doskonale wkomponują się w każde, nawet najbardziej dopracowane wnętrze.

Czym wyróżniają się takie najnowocześniejsze modele gniazdka na pilota? Jakie kupić gniazdko elektryczne na pilota? Najlepiej takie, które umożliwia nam coś więcej niż zdalne sterowanie światłem w naszym domu.

 

Niezwykła moc małego urządzenia – gniazdka sterowane pilotem

FIBARO Wall Plug to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w codziennych czynnościach, jak i nietypowych sytuacjach. Jego wszechstronność przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy sterowania urządzeniami elektrycznymi. To jedno z najbardziej uniwersalnych produktów dla inteligentnego domu, które może obsługiwać niemal każde urządzenie, które zasilane jest z gniazdka. Zdalnie sterowane gniazdko będzie prostym wygodnym rozwiązaniem nie tylko wtedy, gdy chcemy włączyć lub wyłączyć zasilanie, ale także również, gdy chcemy zyskać stały dostęp do licznika energii i pomiaru mocy.

FIBARO Wal plug to zresztą produkt o szerokich możliwościach. Delikatna poświata wokół FIBARO Wall Pluga pozwoli nam z łatwością znaleźć gniazdko nawet po zmroku, a dla dzieci uczyni noc bardziej przyjazną. Dzięki możliwości kreowaniu scen, wystarczy jedno kliknięcie, aby zamienić salon w idealną salę kinową lub włączyć oświetlenie odpowiednie do wieczornego czytania książki. Co najważniejsze – możemy to uczynić z dowolnego miejsca, ponieważ mobilna aplikacja umożliwia nam zarówno zdalne zarządzanie FIBARO Wall Plug, jak i włączanie oraz monitorowanie jego pracy.

 

Bezpieczeństwo i oszczędność w jednym

Gniazdko na pilota od FIBARO gwarantuje nam bezpieczeństwo w każdym możliwym zakresie. Ci z nas, którzy mają w domu małe dzieci lub zwierzęta dokładnie wiedzą, jak dużym zagrożeniem może być zwykłe gniazdko elektryczne. Dzięki zastosowaniu specjalnej osłony i przemyślanej konstrukcji, produkt od FIBARO wyklucza przypadkowy kontakt z elektrycznością i chronią nawet najmniejszych mieszkańców naszego domu. Ponadto posiada także praktyczne zabezpieczenie przeciwobciążeniowe, które dodatkowo podnosi funkcjonalność urządzenia.

Nie zapominajmy, że decydując się na zainstalowanie takiego gniazdka bezprzewodowego na pilota, możemy dodatkowo korzystać z funkcji pomiaru mocy oraz możliwości automatycznego odłączania urządzeń, gdy nie są nam one potrzebne. Bez trudu namierzymy najbardziej energochłonne sprzęty oraz sprawdzimy ich zużycie w poszczególnych pomieszczeniach. Pozwoli to znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i wygenerować realne oszczędności.

 

Gniazdko na pilota dostosowane do Twojego domu

FIBARO stworzył dwie linie FIBARO Wall Plug – dla systemu FIBARO i dla Apple HomeKit, dzięki czemu każdy z nas wybierze wariant odpowiedni dla swojego domu. Jeśli posiadamy inne urządzenia z oferty FIBARO lub korzystamy z podobnego systemu opartego na Z-Wave, wybierzmy produkt zaprojektowany specjalnie pod tę technologię. Jeśli jednak w naszej przestrzeni domowej funkcjonuje Apple HomeKit, wybierzmy wersję odpowiednią dla tego systemu.

Nie zapominajmy, że bez względu na to, jakie rozwiązanie wybierzemy, będziemy mogli korzystać z bezprzewodowej komunikacji bluetooth i WIFI oraz realizować proste sceny. Gniazdko bezprzewodowe na pilota od FIBARO współpracuje także z urządzeniami Apple na iOS 9 i nowszymi oraz może być sterowane głosem z Apple Siri, Amazon Alexą oraz wkrótce dostępnym Google Home.

Chcesz zamontować w swoim domu gniazdo na pilota? Odwiedź stronę internetową FIBARO i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie zapewnia Ci gniazdo bezprzewodowe na pilota FIBARO Wall Plug!

 

Artykuł zewnętrzny.

Kategoria artykułu
Ciekawostki · Nowe technologie
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.