87
Views

God of War Ragnarok to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Na kolejną odsłonę przygód Kratosa i jego syna czekają miliony fanów. Pojawiają się sprzeczne informacje sugerujące, że premiera tytułu zostanie przesunięta na kolejny rok.

God of War Ragnarok nie będzie miał premiery w tym roku?

O God of War Ragnarok słyszymy od jakiegoś czasu i japoński gigant technologiczny twierdzi, że będzie najlepszy tytuł, jaki zadebiutuje na rynku. Co innego zresztą może mówić o swojej produkcji. Premiera kolejnej odsłony przygód boga wojny i jego syna miała odbyć się w tym roku, jednak chyba coś poszło nie tak.

god of war ragnarok_2
God of War Ragnarok opóźniony o rok? Sprzeczne informacje na temat hitu Sony

Przeczytaj także: Diablo Immortal niedostępny dla posiadaczy smarfonów z Exynosem

Sony nie zaprezentowało nawet zapowiedzi czy trailera gry God of War Ragnarok podczas konferencji State of Play. Trzeba przyznać, że taki ruch był dość niepokojący i wydaje się, że obawy były uzasadnione, ponieważ najnowsze przecieki mówią, że debiut gry studia Santa Monica zostanie przeniesiony na 2023 rok.

Studio napotkało przeszkody? Wiele europejskich źródeł potwierdza opóźnienie

Takich informacji z pewnością nie chcieli usłyszeć gracze, którzy oczekują na premierę God of War Ragnarok. Jak podaje serwis GameReactor, studio Santa Monica napotkało przeszkody, którego rezultatem jest opóźnienie premiery gry. Nie mówimy jednak tutaj o miesiącu opóźnienia, a o całym roku, ponieważ tytuł miałby zadebiutować w 2023 roku.

Informacje na temat przeniesienia God of War Ragnarok na przyszły rok pochodzą od kilku europejskich źródeł związanych z firmą. To nie pierwsze tego typu informacje, ponieważ już wcześniej zauważono, że Sony zmieniło datę premiery gry w bazie danych z PlayStation z 30 września na 31 grudnia. Czy coś rzeczywiście jest na rzeczy?

Źródło: GameReactor

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.