Kamil Grabara trafi do finalisty Ligi Mistrzów? Jak podają najnowsze raporty, Polak jest obserwowany przez dwa włoskie kluby. Oba były finalistami europejskich pucharów.

Polak wzbudza zainteresowanie włoskich klubów

Kamil Grabara jest bramkarzem FC Kopenhagi, jednak wydaje się, że wkrótce zmieni barwy klubowe. Najnowsze doniesienia mówią, że zainteresowanym ściągnięciem polskiego bramkarza jest Inter Mediolan. Czy Grabara trafi do finalisty Ligi Mistrzów? Wzbudza on spore zainteresowanie w Serie A.

Przeczytaj także: PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Chore kwoty na stole!

Polski piłkarz trafi do Premier League? 10 mln euro - Kamil Grabara; Grabara trafi do finalisty Ligi Mistrzów? Bardzo realne!
Polak wzbudza zainteresowanie dwóch włoskich klubów – interu oraz fiorentiny. Fot. Twitter

Inter Mediolan nie jest jednak jedyną włoską drużyną, która zainteresowana jest ściągnięciem Polaka. Mówi się również o tym, że polskiego goalkeepera obserwuje także ACF Fiorentina, która również grała w finale europejskiego pucharu – Ligi Konferencji Europy.

Grabara trafi do Mediolanu?

Włoski klub z Mediolanu nie pojawia się po raz pierwszy w kontekście nazwiska polskiego bramkarza. Inter już wcześniej zastanawiał się nad sprowadzeniem 24-letniego bramkarza, jednak przeszkodziła w tym kontuzja Grabary. Teraz podobno Nerazzurri widzą w nim następcę Andre Onany, który może przenieść się do Manchesteru United.

Grabara trafi do finalisty Ligi Mistrzów? Bardzo realne!
Duńskie media podają, że Grabara wzbudza zainteresowanie Inter oraz Fiorentiny, jednak nie wiadomo o jakiej kwocie mowa.

Fiorentina również wyraża zainteresowanie polskim piłkarzem, ponieważ tutaj klub widzi swoją największą słabość. Grabara dałby im zdecydowanie większą pewność niż 33-letni Pietro Terracciano. Duńskie media nie podają jednak szczegółów kwoty odstępnego.

Kontrakt Grabary z FC Kopenhagą obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku. Bramkarz wyceniany jest na 5 milionów euro.

Źródło: CPHSundays