Connect
To Top

Green Cell PRIME powerbank zaprojektowany w Polsce

Połączyć funkcjonalność z wysoką jakością – taki cel przyświecał zespołowi R&D w trakcie tworzenia nowego powerbanku Green Cell PRIME. Co więcej, jest to pierwsze tego rodzaju urządzenie w pełni zaprojektowane w Polsce. Co go wyróżnia?

Design

Funkcjonalność to jedno, ale wygląd bywa równie ważny. Power bank Green Cell PRIME możemy z powodzeniem zabrać zarówno w podróż, jak i na spotkanie biznesowe. Producent zastosował wysokiej jakości ogniwa litowo-polimerowe, dzięki czemu power bank ma jedyne 13 milimetrów grubości, zaś jego waga wynosi niecałe 200 gramów. Green Cell zapewnia, że do stworzenia akcesorium wykorzystano materiały odporne na uszkodzenia, co ma zagwarantować bezpieczeństwo i trwałość.

Technologia

W power banku PRIME zastosowano ogniwa litowo-polimerowe, które cechują się wysoką żywotnością i posiadają realną pojemność 10 000 mAh. Autorska technologia Ultra Charge obsługuje Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP oraz inne standardy szybkiego ładowania. Urządzenie może ładować nie tylko smartfony, ale także inne niskoprądowe akcesoria, takie jak smartbandy, smartwatche lub słuchawki bezprzewodowe. Funkcja pass-through pozwala jednocześnie ładować power bank oraz zasilać smartfon.

Dostępność Green Cell Prime

Premiera power banku PRIME przypada na 22.02.2019. Od 14.02 jest dostępny w przedsprzedaży.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media