Tej gry na Nintendo Switch nie spodziewał się żaden gracz, jednak wiele wskazuje na to, że w końcu trafi ona na popularną przenośnią konsolę. Mowa tutaj o Gothic 2, której zdjęcie odpalonej na handheldzie pojawiło się na oficjalnym profilu serii na Twitterze.

Tej gry na Nintendo Switch nie oczekiwał żaden gracz

Seria gier Gothic jest w dalszym ciągu bardzo popularna, zwłaszcza w naszym kraju. Teraz każdy posiadacz przenośnej konsoli japońskiego producenta może zacierać ręce, ponieważ wiele wskazuje na to, że Gohtic 2 może trafić na Switcha.

Przeczytaj także: Dishonered Definitive Edition do odebrania za darmo!

Tej gry na Nintendo Switch nie spodziewał się nikt! A jednak!
Tej gry na Nintendo Switch nie spodziewał się nikt! A jednak!

Tej gry na Nintendo Switch nie spodziewał się żaden fan serii Gothic, ale wiele wskazuje na to, że druga część tej serii trafi właśnie na japońskiego handhelda. Co pozwala nam tak sądzić? Pod koniec 2022 roku na oficjalnym profilu gry na Twitterze pojawiły się życzenia noworoczne oraz zdjęcie pokazujące grę na konsoli Nintendo Switch.

Gothic 2 trafi na japońskiego handhelda?

Samo zdjęcie drugiej części Gothica odpalonej na konsoli Nintendo Switch nie jest jeszcze zapowiedzią, ale można myśleć, że zarówno druga część, jak i cała seria końcem końców zostanie wydana na popularną konsolę Nintendo.

Tej gry na Nintendo Switch nie spodziewał się nikt! A jednak!
Oficjalny profil gry sugeruje, że druga część Gothcia trafi na Nintendo Switch?

Jest więc nadzieja, że ponad 20-letnia seria gier trafi na konsole Nintendo Switch, choć z pewnością będzie to wielkie wyzwanie dla programistów. Warto tutaj wspomnieć, że w 2023 roku na rynek trafi remake Gothica.

Źródło: Twitter @GothicTheGame