Grzegorz Krychowiak nie poleci na MŚ2022? Zaskakująca oferta na stole!

Grzegorz Krychowiak znalazł się w trudnej sytuacji, ponieważ zawodnik oznajmił, że nie powróci do FK Krasnodar. Dlatego też musi szukać nowego klubu. Jak podaje Fabrizio Romano, na stole pojawiła się zaskakująca oferta. Wszystko teraz zależy od zawodnika.

Grzegorz Krychowiak wkrótce zmieni klub? Jest oferta!

Grzegorz Krychowiak w momencie, kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę, oznajmił, że nie będzie grał już dla rosyjskiego FK Krasnodar. Polak oczywiście nie był jedynym obcokrajowcem, który zdecydował się na taki ruch. FIFA poszła na rękę zawodnikom z ligi rosyjskiej i ukraińskiej i pozwoliła na szybkie wypożyczenie.

Grzegorz Krychowiak nie poleci na MŚ2022? Zaskakująca oferta na stole!
Grzegorz Krychowiak nie poleci na MŚ2022? Zaskakująca oferta na stole!

Przeczytaj także: Cristiano Ronaldo zamiast Lewego? Zaskakujący transfer wcale nie jest abstrakcją

Reklama

Korzystając z tej okazji, Grzegorz Krychowiak końcówkę poprzedniego sezonu spędził w greckim AEK-u Ateny. Niestety, okres wypożyczenia się zakończył i polski pomocnik zmuszony jest do szukania nowego klubu. Zainteresowanych nie jest dużo, ponieważ kontrakt popularnego „Krychy” jest wysoki i nie każdy klub może sobie pozwolić na ściągnięcie zawodnika. Na stole pojawiła się jednak zaskakująca propozycja.

Decyzja, która zaważy na wyjeździe na Mistrzostwa Świata?

Jak informuje włoski dziennikarz Fabrizio Romano, Grzegorz Krychowiak wkrótce może zasilić szeregi arabskiego klubu Al Shabab. Rozmowy pomiędzy dwoma klubami przeszły bardzo pomyślnie i decyzja należy teraz tylko i wyłącznie do zawodnika. Czy „Krycha” skusi się na tę ofertę? Jednego możemy być pewni, że w Arabii Saudyjskiej na pewno nie brakuje pieniędzy.

Zawodnik musi mieć jednak na uwadze to, że transfer do Al Shabab może przekreślić jego szanse na wyjazd na zbliżające się Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Liga arabska nie jest szczytem możliwości polskiego piłkarza, o którym negatywnie wypowiadał się rosyjski agent piłkarski. Stwierdził on, że Grzegorz Krychowiak wróci do Rosji, ponieważ „woli 6 mln euro, niż występ na MŚ. A Polska i tak szybko odpadnie z tego turnieju”.

Źródło: Twitter

Reklama