GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!; Nowa garść informacji o GTA 6. To zupełnie nowy poziom!; Zapowiedź GTA 6 w tym tygodniu! Trailer w przyszłym!
104
Views

Czy GTA 6 zrewolucjonizuje rynek? Wiele na to wskazuje, a potwierdzać to mają najnowsze doniesienia, które mówią o tym, że Rockstar Games planuje wykorzystać w najnowszej części Grand Theft Auto najnowocześniejszą technologię graficzną.

Tytuł rozbudza emocje, choć data premiery dalej nie jest znana

Data premiery Grand Theft Aut VI nie jest jeszcze znana i jedynie wiemy, że gra ma zadebiutować w 2024 roku. Na tytuł będziemy więc musieli jeszcze trochę poczekać, ale wydaje się, że całe to oczekiwanie to “gra warta świeczki”, ponieważ GTA 6 zrewolucjonizuje branżę gier.

Przeczytaj także: Wyciek GTA 6? Czy tak będzie wyglądać najnowszy tytuł?

GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!
GTA 6 ma wykorzystać technologię, która nie jest jeszcze obecna w branży gier.

Informacje, które pojawiły się w przeszłości, mówiły, że prace nad GTA VI ruszyły już w 2014 roku, jednak w pewnym momencie Rockstar Games musiało zacząć wszystko od nowa. Jakiś czas temu pojawiły się także przecieki, które pokazywały rozgrywkę w bardzo “surowej” oprawie. Najnowsze informacje podają, że producent wykorzysta technologię graficzną, która sprawi, że GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier.

GTA 6 zrewolucjonizuje branżę gier nową technologią graficzną

Jeśli oczekujecie czegoś dużego po Grand Theft Auto VI, to wydaje się, że dostaniecie to, czego chcecie. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że Rockstar Games w GTA 6 wykorzysta rewolucyjną technologię graficzną, która ulepszy wygląd oraz fizykę wody. A tej będzie przecież sporo, ponieważ fabuła ma rzekomo odgrywać się w Vice City, czyli fikcyjnym Miami.

GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!
GTA 6 zrewolucjonizuje rynek gier. Twój komputer nie jest na to gotów!

Infomracje o nowej technologii podał na Twitterze Aleix Ventura. Użytkownik ten podaje, że Rockstar San Diego miało stworzyć nowy zespół, w którego skład wchodzi 20 osób, które zajęły się systemem fizyki w najnowszej odsłonie popularnej serii. Technologia ta nigdy wcześniej nie była wykorzystana w branży gier, co podkreśla, jakim tytułem będzie “szóstka”.

https://twitter.com/AleixVenturas/status/1626661205166153744?s=20

Ventura niejednokrotnie podawał informacje odnoszące się do uniwersum GTA, które miały odzwierciedlenie w rzeczywistości, więc przecieki te mogą okazać się prawdziwe. Trzeba brać je jednak z odpowiednim dystansem.

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.