145
Views

Harry Styles wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Rusza jego trasa koncertowa “Love On Tour”!

Harry Styles będzie grał na ogromnych stadionach!

Już w przyszły piątek do sprzedaży trafią bilety na najbliższy koncert w Polsce. Harry Styles wchodzi na wyższy poziom swojego “performance`u”. Od teraz będzie “celował” w większe eventy i do tego jedyna słuszna lokalizacja jego koncertów to olbrzymie stadiony. Na Livenation.pl w piątek 2 września rozpocznie się sprzedaż biletów na jego koncert na Stadionie Narodowym.

Harry Styles jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów muzycznych na świecie. Jego ostatnio wydany singiel “As It Was” bije rekordy popularności i jest zwiastunem do trzeciego albumu wokalisty – “Harry`s House”. Jego krążek znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów roku.

Z powodu pandemii jego występy w ramach Love on Tour zostały przełożone i wznowione dopiero we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. Styles zagrał ponad 40 koncertów po czym zyskał uznanie wśród fanów jak i krytyków. Jego najbliższy koncert w Polsce odbędzie się 2 lipca 2023 roku na PGE Narodowym!

Źródło zdjęć: portal elplanetaurbano.com.

Kategoria artykułu
Muzyka
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.