HBO Go nie będzie działać na starszych urządzeniach. Jakich?

Osoby, które płacą za abonament w HBO Go i korzystają ze starszych urządzeń, wkrótce utracą dostęp do serwisu. Najnowsze zmiany odczują przede wszystkim posiadacze telewizorów ze starym oprogramowaniem.

HBO Go zniknie ze starych urządzeń

Dostawca aplikacji do oglądania treści w serwisie HBO Go wprowadza zmiany, które dosięgną miliony użytkowników. Już wkrótce platforma streamingowa przestanie działać na starych urządzeniach, które korzystają z przestarzałego oprogramowania. Mowa tutaj przede wszystkim o telewizorach marki Samsung, które pracują na systemie operacyjnym Orsay. Posiadacze telewizorów z systemem Tizen (2015 rok lub starsze) muszą jedynie zaktualizować system.

To samo tyczy się użytkowników, którzy korzystają z telewizorów LG wyposażonych w system WebOS. Jeśli na naszym telewizorze zainstalowana jest wersja 3.5 lub starsza tego systemu, aby korzystać z aplikacji HBO Go konieczna będzie aktualizacja do najnowszej wersji systemu. Zmiany tyczą się także użytkowników konsoli PlayStation 3. Liczba tych osób jest mniejsza, jednak na pewno odczują oni brak aplikacji. W przypadku telewizorów, które nie będą obsługiwać już aplikacji serwisu, konieczne będzie korzystanie z Google Chormecast lub AppleTV.

Kiedy Max wejdzie do Polski?

HBO Go powoli znika z rynku. W Stanach Zjednoczonych popularny serwis został zastąpiony bardziej zaawansowaną wersją, na której w momencie premiery dostępne są kinowe hity. Chodzi oczywiście o HBO Max, które z czasem ma trafić do innych krajów. Ekspansja na kraje europejskie już się rozpoczęła, ponieważ z serwisu od października będą mogli korzystać mieszkańcy takich krajów jak Szwecja, Andora, Hiszpania, Norwegia, Dania i Finlandia. 

Przeczytaj także: Netflix wprowadza bezpłatny plan. Trafi do Polski?

Platforma HBO Max do Polski trafi w 2022 roku, jednak nie ma dokładnej daty, kiedy będziemy mogli korzystać z nowej platformy. Dokładna data zostanie ujawniona w momencie aktywacji serwisu w wyżej wymienionych krajach, czyli w październiku. Serwis oferuje dwa abonamenty – z reklamami i bez. Pierwszy kosztuje 9,99 USD, drugi 14,99 USD. Z którego planu skorzystacie?

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Holandia vs Argentyna. Pierwsza ćwierćfinałowa para MŚ 2022!

A jednak. Po zaciętym spotkaniu Argentyna - Australia, które...

Unia zdecydowała. Wszyscy mają mieć USB-C. iPhone też

Czyżby nadchodził koniec ery złącza Lightning? Wydaje mi się,...

Słuchawki Dyson Zone rodem z Cyberpunk 2077. Cena kosmos!

Z czym kojarzy się Wam ta firma? Zapewne tak...

Nowa wersja Burgera Drwala w McDonald’s. Sprawdź szczegóły!

Niebawem pojawi się nowa wersja Burgera Drwala w McDonald's....

Sony Xperia 1 IV – audio i aparat to jego największe atuty

Sony Xperia 1 IV była dla mnie niesamowicie ciekawym...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!