Site icon MenWorld.pl

HBO Max dostępne w Polsce! Jest tanio!

Platforma HBO Max oficjalnie wystartowała w Polsce. Usługa streamingu filmów i seriali na tle konkurencji pod względem cenowym wypada bardzo korzystnie. Trzeba jednak się śpieszyć!

W końcu! HBO Max dostępne w Polsce

HBO Max oficjalnie wystartowało w naszym kraju i od dziś (tj. 8 marca) użytkownicy mogą zakładać konta i oglądać materiały. Na platformie znajdziemy największe hity światowego kina. Wielką zaletą serwisu jest to, że najnowsze produkcje będą na nią trafiać w momencie premiery lub kilka dni po niej. Tak było w przypadku, chociażby film Matrix: Zmartwychwstanie.

W najbliższych miesiącach za pośrednictwem HBO Max czeka nas wiele bardzo ciekawych premier. Na platformie w krótkim czasie powinien pojawić się The Batman, który swoją premierę kinową miał 4 marca. W kwietniu pojawi się też trzecia część filmu z uniwersum Harry’ego Pottera – Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda. Serwis ten będzie miejscem wielki premier.

Jest taniej niż u konkurencji

Wraz z uruchomieniem swojej działalności w naszym kraju, HBO Max przygotowało specjalną ofertę dla osób, które planują założyć konto na platformie. Jeśli zrobimy to do 31 marca, cena za abonament będzie wynosić 19,99 PLN. Obowiązuje ona dożywotnio, jednak nie możemy jej przerwać. Jeśli przerwiemy subskrypcję i po czasie znowu zdecydujemy się ją opłacić, za abonament będziemy musieli zapłacić 29,99 PLN.

HBO Max
HBO Max dostępne w Polsce! Jest tanio!

Promocja tyczy się również osób, które do tej pory opłacały HBO Go. Ich abonament również został zmniejszony do 19,99 PLN. Ceny HBO Max prezentują się bardzo atrakcyjnie, zwłaszcza jeśli porównamy je z Netflixem. W tym serwisie największy pakiet oferujący 4K i dostęp na kilku urządzeniach wynosi aż 60 PLN. Jeśli chcemy płacić za to samotnie, jest to bardzo duża kwota. HBO Max jest droższe jedynie o 4 PLN, nawet jeśli zdecydujemy się podzielić rachunek za platformę Netflix na cztery osoby.

Przeczytaj także: Netflix zawiesza swoją działalność w Rosji!

Czy tak niska cena nowego serwisu HBO sprawi, że Netflix obniży swoje ceny?

Źródło

Exit mobile version