Site icon MenWorld.pl

HIGH League 4 – znana influencerka będzie walczyła na gali

Włodarze powoli odkrywają kolejne karty, jeśli chodzi o zawodników, których zobaczymy na gali HIGH League 4. Event odbędzie się 17 września w Arena Gliwice. Oprócz Artura Szpilki zobaczymy popularną infliencerkę, która walczyła na poprzednich edycjach.

Temat gal freak fightowych nie jest już traktowany przez środowisko sportowe z przymrużeniem oka. Fakt, nadal w większości przypadków mowa o totalnych amatorach, jednak na galach “pojawiają się” również nazwiska znane fanom sportów walki. Nie wiem czy to najlepszy przykład, ale tak czy inaczej – na gali HIGH League 4 będzie walczył Artur Szpilka, który dopiero zaczyna przygodę z MMA. Tym razem mowa o innym nazwisku, które będzie znane głównie pośród młodszego pokolenia.

HIGH League 4 – znana influencerka będzie walczyła na gali

Mowa o influencerce, którą widzieliśmy już na pierwszej i drugiej gali organizowanej przez Malika Montanę. W przypadku pierwszej edycji, niestety bohaterka tekstu musiała zaakceptować wygraną przeciwniczki – Natalii “Natsu” Karczmarczyk. Z kolei podczas gali HIGH League 2 miała okazję zwyciężyć przez TKO w pierwszej rundzie z Agatą “Fagata” Fąk. Teraz wraca, by znów pokazać, że potrafi walczyć w oktagonie.

Reklama

HIGH League 4 - znana influencerka będzie walczyła na gali
HIGH League 4 – znana influencerka będzie walczyła na gali.

Mowa oczywiście o influencerce, którą zna młodzież między innymi z projektu “Team X”. Tak, to Lexy Chaplin sprawdzi swoje możliwości podczas gali organizowanej przez Malika Montanę. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze jej konkurentki, jednak kto wie, być może lada dzień dowiemy się z kim Lexy będzie miała okazję zmierzyć się 17 września w Arena Gliwice. Jeśli chodzi o zawodniczkę, ma 23 lata, jej wzrost to 170 cm, a waga wynosi 58 kg. Jak już wspominałem, jedną walkę wygrała, drugą przegrała, dlatego jej statystyki jeśli chodzi o MMA to 1-1.

Warto dodać, że już w piątek, o godzinie 11:00 rozpocznie się sprzedaż biletów za pośrednictwem portalu Eventim.pl.

HIGH League 4 – karta walk

Exit mobile version