Site icon MenWorld.pl

Hity PS Plus! 19 gier do odebrania za darmo!

Hity PS Plus! 19 gier do odebrania za darmo!; PS Plus na lipiec 2023. CoD i wiele więcej!; Ceny PS Plus idą w górę. Będzie bardzo drogo!

PS Plus na lipiec 2023. CoD i wiele więcej!

Jeśli korzystacie z oferty PlayStation Plus, to Sony przygotowało dla was aż 19 gier, które możecie odebrać za darmo! Jak odebrać hity PS Plus i do kiedy to zrobić?

Masz PS5 i subskrybujesz próg Essential? Odbierz gry!

PlayStation Plus podzielone jest na trzy progi i ten najtańszy kosztuje 37 złotych miesięcznie. Mowa tutaj oczywiście o ofercie Essential, która również oferuje darmowe gry za darmo. Sony postanowiło nieco uszczuplić bibliotekę gier, więc warto się spieszyć.

PS Plus styczeń 2023. Wielki tytuł w ofercie! Grzech nie zagrać!; Hity PS Plus! 19 gier do odebrania za darmo!
Hity PS Plus! 19 gier do odebrania za darmo, ale tylko dla posiadaczy PlayStation 5!

Przeczytaj także: ROG Ally w topowej wersji będzie tani! Kupisz go?

Kolekcja PlayStation Plus skierowana jest do graczy posiadających konsolę PlayStation 5, więc jeśli w dalszym ciągu korzystacie z PS4, to nie możecie z niej skorzystać. Jeśli jednak macie obie konsole japońskiego giganta, to po dodaniu ich na obecnej generacji konsol, będą one dostępne na tej starej.

Wszystkie hity PS Plus należy dodać do 9 maja, ponieważ po tym dniu kolekcja ta nie będzie już dostępna na platformie Sony, a udostępnione gry będą zdecydowanie droższe.

Jak odebrać hity PS Plus?

Po uruchomieniu konsoli PlayStation 5 przechodzimy w lewo i klikamy w ikonę usług PlayStation Plus. Na dolnych kafelkach znajduje się opcja “kolekcja PlayStation Plus. Teraz wystarczy dodać gry do swojej biblioteki. Hity PS Plus będą dostępne przez cały okres opłacania nawet najtańszego z progów PlayStation Plus, czyli wariantu Essential.

Hity PS Plus! 19 gier do odebrania za darmo!
Jedną z gier, jaką można odebrać, jest God of War z 2018 roku!

Hity PS Plus do odebrania za darmo:

Źródło: PlayStation

Exit mobile version