Connect
To Top

HONOR View20 zaprezentowany w Paryżu

Dziś w Paryżu światową premierę miał najnowszy flagowiec HONOR View20. W skrócieo smartfonie: tylny aparat o rozdzielczości 48 Mpix, przedni wbudowany w wyświetlacz aparat o rozdzielczości 25 Mpix, 7-nanometrowy procesor Kirin 980 AI, potrójna antena Wi-Fi wspomagana sztuczną inteligencją oraz obudowa z nanoteksturą z efektem zorzy polarnej. Brzmi ciekawie.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Honor View20 to przede wszystkim dobry aparat. Przynajmniej “na papierze”

Tylny aparat HONOR View20 będzie wyposażony w matrycę CMOS IMX586 firmy SONY w rozmiarze 1/2 cala i o rozdzielczości 48 Mpix z pikselem o wielkości 1,6 μm w macierzy Quad Bayer. Matryca pracująca pod procesorem Kirin 980 obsługuje nowy tryb AI Ultra Clarity. Aparat wykonuje jednocześnie kilka zdjęć w rozdzielczości 48 Mpix, z których wybiera najwyraźniejsze i najostrzejsze obszary. Następnie zestawia je na jednym zdjęciu w tej samej rozdzielczości. Kirin 980 z dwoma układami NPU przetwarza zdjęcie, korzystając z algorytmu sztucznej inteligencji analizuje zdjęcie, optymalizuje szczegóły w ciemniejszych obszarach i koryguje równowagę tonalną barw.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media