154
Views

HyperX to gamingowa firma, która kojarzy się przede wszystkim z dużymi, nausznymi słuchawkami. Amerykański producent postanowił wypuścić na rynek coś zupełnie innego i zaprezentował model HyperX Cloud MIX Buds.

HyperX Cloud MIX Buds to pierwsze słuchawki TWS tego producenta

Jeśli myślimy o firmie HyperX, to przed oczami mamy wiele urządzeń, w tym słuchawki. Nie są to jednak małe słuchawki, a modele nauszne, które mają jak najlepiej wygłuszać zewnętrzne hałasu i pozwolić graczom skupić się tylko i wyłącznie na rozgrywce. Firma jednak postanowiła wypuścić na rynek pierwsze w historii swojej marki słuchawki TWS.

Przeczytaj także: Etui ładujące do nadchodzących AirPods Pro 2 nadal bez USB-C

HyperX Cloud MIX Buds to w dalszym ciągu słuchawki gamingowe, jednak w zupełnie innym wydaniu. Jest to model True Wireless, który według producenta ma oferować podobny poziom dźwięku, co Apple AirPods. Różnicą jest jednak to, że zostały one stworzone pod kątem gamingu. Czy gracze skuszą się na tego typu urządzenie?

Bardziej gamingowe AirPodsy. Tak twierdzi producent!

Amerykańska firma zdecydowała się na stworzenie coś, czego jeszcze nie miała w swoim portfolio, czyli słuchawek TWS. HyperX Cloud MIX Buds to produkt, który ma zaoferować gamingowe doświadczenia w zupełnie innej, mniejszej formie. Model został wyposażony w technologię DTS Headphone:X, czyli rozwiązaniem dostępnym dla komputerów z systemami Windows 10 i 11 wyposażonych w oprogramowanie DTS. Na pokładzie znajdziemy 12-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które pozwolą na odtwarzanie dźwięku przestrzennego 7.1.

HyperX Cloud MIX Buds
HyperX Cloud MIX Buds to pierwsze słuchawki TWS producenta

HyperX Cloud MIX Buds zostały pozbawione aktywnej redukcji szumów. Producent zapewnia, że słuchawki pozwolą na 33 godziny ciągłej pracy bez sięgania po ładowarkę przy 50 proc. głośności. Jest to jednak wartość zmienna, ponieważ jeśli będziemy korzystać z trybu niskiego opóźnienia przesyłu dźwięku, słuchawki będą działać do 21 godzin. W przypadku trybu A2DP osiągniemy wynik 10 godzin. Pełne naładowanie słuchawek zajmie nam 4 godziny.

HyperX Cloud MIX Buds
HyperX Cloud MIX Buds to pierwsze słuchawki TWS producenta

Cena? Producent wycenił słuchawki na 149,99 USD, czyli nieco ponad 660 PLN. Do sprzedaży trafią jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: The Verge

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

All Comments

  • Wyglądają dość niepozornie 😉 Ciekawe jak z dźwiękiem. Osobiście testuję właśnie słuchawki bezprzewodowo z geekbuying.pl i jestem pozytywnie zaskoczony jakością.

    Daro 20/06/2022 01:56