HyperX, czyli marka obecnie podlegająca pod HP poinformowała o rozszerzeniu oferty produktowej o jeden nowy mikrofon HyperX DuoCast oraz nowy wariant dwóch już obecnych na rynku. Ucieszyć powinna również aktualizacja najtańszego mikrofonu w portfolio producenta (SoloCast) do obsługi 24 bit/96 kHz.

Nowy mikrofon — HyperX DuoCast

HyperX rozszerza ofertę o HyperX DuoCast oraz 2 warianty
HyperX rozszerza ofertę o HyperX DuoCast oraz 2 warianty

Wspomniany model ma być swoistym kompromisem pomiędzy czołowymi QuadCast, a tańszymi SoloCast. Oferuje jakość Hi-Res w 24 bitach oraz 96 kHz, dwie charakterystyki pracy, pomiędzy którymi możemy się przełączać, czyli dookólną i kardioidalną. Jest również wbudowany wewnętrzny popfiltr, który niweluje potrzebę zastosowania zewnętrznego. Naturalnie na pokładzie znalazł się panel sterujący umożliwiający proste wyciszenie oraz regulację wzmocnienia. Nie zabrakło także iluminacji RGB dla fanów światełek, którą zarządzać można z poziomu dobrze znanej aplikacji NGENUITY.

HyperX
HyperX rozszerza ofertę o HyperX DuoCast oraz 2 warianty

Zobacz również: HyperX Solocast – Recenzja mikrofonu

Białe warianty HyperX SoloCast oraz QuadCast S, oraz dostępność

Jak wspomniałem we wstępie, na rynek trafią również wspomniane mikrofony w białej kolorystyce. Powinny one przypaść do gustu osobom stawiającym na biel w swoim stanowisku. Specyfikacja samych mikrofonów jest identyczna z tymi w czarnej kolorystyce, więc nie ma sensu tego omawiać.

Producent wycenił białego HyperX SoloCast na 339 złotych, QuadCast S na 799 złotych oraz nowy DuoCast na 499 złotych. Powinny pojawić się w sklepach wkrótce.