Intel znalazł 43 błędy w sterownikach w kartach na YouTube

Intel znalazł 43 błędy w sterownikach w  kartach na YouTube
Intel znalazł 43 błędy w sterownikach w kartach na YouTube

Niewątpliwie to sterowniki odpowiadają za niezbyt dobre karty graficzne Intela. Jedna z redakcji na YouTube nagrała nawet film specjalnie poświęcony temu problemowi. Ogólnie rzecz biorąc karty dobrze radzą sobie w grach, ale ilość błędów jest tak duża, że nawet użycie kombinacji ALT+TAB podczas rozgrywki może doprowadzić do problemów z dalszym działaniem i konieczne może być zrestartowanie komputera.

W sprawie tego materiału zabrał głos wiceprezes i dyrektor generalna Visual Computing Group w Intelu – Lisa Pearce. Napisała na blogu w formie Q&A o problemach z działaniem kart. Odnośnie problemów ze sterownikami udzieliła takiej odpowiedzi:

Doceniamy opinie, które otrzymujemy we wczesnych recenzjach naszego oprogramowania Arc. I były one wyboiste. W ostatnich recenzjach otrzymaliśmy szczere opinie od mediów i wzięliśmy je sobie do serca

Warto jednak pamiętać, że karty, które posiadają recenzenci zachodni, a także Polscy (np. Piotr Szymański z kanału TechLipton) były importowane z Chin i nie pochodzą z programu recenzenckiego Intela.

Intel znalazł 43 błędy w sterownikach w kartach na YouTube

Jak czytamy dalej w informacjach od Intel znaleźć można informacje, że po obejrzeniu recenzji od Gamers Nexus przekazano 43 problemy do inżynierów, z czego cztery z nich zostały naprawione do końca lipca. Od tego czasu naprawili także 21 problemów dotyczących interfejsu uzytkownika w sterowniku z dnia 19 sierpnia, w którym dokonano także optymalizacji pod takie tytuły jak: Saint Row, Madden NFL 23, Marvel’s Spider-Man, a także wyeliminowane crashe w grach tj. Stray i Horizon Zero Dawn. Intel natomiast informuje, że jest świadom problemów jakie występują i słucha recenzentów, którzy niestety muszą robić teraz za testerów beta.

Źródło: Techspot

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii hardware.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

W sieci pojawiły się zdjęcia XFX Radeon RX 6700 XL.

Do sieci trafiły zdjęcia do tej pory nie znanej...

Filmy 4K na YouTube są tylko w subskrypcji YouTube Premium

Jak widać po tytule, YouTube chce poniekąd zmusić użytkowników...

Przez oszustwo na kryptowaluty 67-latka straciła 200 tys. złotych!

Niestety, ludzie w dalszym ciągu stają się ofiarami oszustów....

Maszynka do golenia – tradycyjna, czy elektryczna?

Porządna maszynka do golenia jest w zasadzie niezbędna. Golenie...

Fabuła God of War Ragnarok będzie długa! Bardzo długa!

Fabuła God of War Ragnarok ma przyciągnąć gracza nie...
Łukasz Łyszcz
Łukasz Łyszcz
Przygodę z komputerami zacząłem składając swojego pierwszego blaszaka. Potem przyszła pora na założenie własnej grupy na FB, a zdobywana wiedza pozwoliła mi na nagrywanie recenzji sprzętu na swój kanał na YT. Finalnie znalazłem się tutaj - w męskim świecie!