124
Views
Intel znalazł 43 błędy w sterownikach w  kartach na YouTube
Intel znalazł 43 błędy w sterownikach w kartach na YouTube

Niewątpliwie to sterowniki odpowiadają za niezbyt dobre karty graficzne Intela. Jedna z redakcji na YouTube nagrała nawet film specjalnie poświęcony temu problemowi. Ogólnie rzecz biorąc karty dobrze radzą sobie w grach, ale ilość błędów jest tak duża, że nawet użycie kombinacji ALT+TAB podczas rozgrywki może doprowadzić do problemów z dalszym działaniem i konieczne może być zrestartowanie komputera.

W sprawie tego materiału zabrał głos wiceprezes i dyrektor generalna Visual Computing Group w Intelu – Lisa Pearce. Napisała na blogu w formie Q&A o problemach z działaniem kart. Odnośnie problemów ze sterownikami udzieliła takiej odpowiedzi:

Doceniamy opinie, które otrzymujemy we wczesnych recenzjach naszego oprogramowania Arc. I były one wyboiste. W ostatnich recenzjach otrzymaliśmy szczere opinie od mediów i wzięliśmy je sobie do serca

Warto jednak pamiętać, że karty, które posiadają recenzenci zachodni, a także Polscy (np. Piotr Szymański z kanału TechLipton) były importowane z Chin i nie pochodzą z programu recenzenckiego Intela.

Intel znalazł 43 błędy w sterownikach w kartach na YouTube

Jak czytamy dalej w informacjach od Intel znaleźć można informacje, że po obejrzeniu recenzji od Gamers Nexus przekazano 43 problemy do inżynierów, z czego cztery z nich zostały naprawione do końca lipca. Od tego czasu naprawili także 21 problemów dotyczących interfejsu uzytkownika w sterowniku z dnia 19 sierpnia, w którym dokonano także optymalizacji pod takie tytuły jak: Saint Row, Madden NFL 23, Marvel’s Spider-Man, a także wyeliminowane crashe w grach tj. Stray i Horizon Zero Dawn. Intel natomiast informuje, że jest świadom problemów jakie występują i słucha recenzentów, którzy niestety muszą robić teraz za testerów beta.

Źródło: Techspot

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii hardware.

Kategoria artykułu
Hardware
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.