Szukasz kamery do auta? Nextbase i InterRisk dają 30% rabatu
707
Views

Wszyscy dobrze wiemy jak ważne jest posiadanie materiału, który pomoże nam udowodnić niewinność. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na drogach dzieją się różne rzeczy, dlatego lepiej “dmuchać na zimne”. Nasze zestawienie 22 kamer samochodowych powinno pomóc w odpowiedzi na pytanie: jaki wideorejestrator wybrać. 

W ubiegłym roku przygotowaliśmy podobny artykuł o kamerach samochodowych, który został bardzo dobrze przyjęty. Od tamtego czasu producenci wprowadzili sporo nowych modeli, dlatego zdecydowaliśmy się na aktualizację. Forma artykułu jest taka sama. Prezentujemy każdy wideorejestrator, informujemy o specyfikacji technicznej oraz orientacyjnej cenie. 

Rzecz jasna, każdy opis ma najważniejszą rzecz – materiały wideo nagrane w dzień oraz w nocy, aby móc porównać to, jak sprzęt zachowuje się w codziennych warunkach. Warto również zaznaczyć, że coraz większa liczba producentów dołącza do zestawu drugi obiektyw. W związku z tym prezentujemy w jednym nagraniu materiał z przedniej, jak i tylnej kamery.

Kolejność prezentowanych kamer samochodowych nie jest przypadkowa. Wideorejestratory są prezentowane według przedziałów cenowych – od najtańszego do najdroższego. To, jaki wideorejestrator wybrać zależy tylko od Waszych preferencji. Jeden woli coś tańszego, inny może wydać więcej pieniędzy za dodatkową funkcjonalność. Jedno jest pewne: każda z prezentowanych kamer samochodowych to produkt godny uwagi, gdyż tylko takie wybraliśmy do naszego artykułu.

Jaki wideorejestrator wybrać? Test 22 kamer samochodowych. Spis treści

Jaki wideorejestrator wybrać? Test 22 kamer samochodowych
Jaki wideorejestrator wybrać? Test 22 kamer samochodowych

1 2 3 4 5 6 7

Kategoria artykułu
Nowe technologie · Motoryzacja
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

 • Także mam od miesiąca model DVR502F Kamerka wykonana dość solidnie. Wszystkie przewody ok. Ładny wygląd zewnętrzny, dobrze prezentuje się w aucie.

  Piter 21/11/2022 18:47
 • Zabrakło tu viofo i vantrue, chyba najlepszych. Osobiście odradzam kamerki od mikavi, to nie jest polska marka – polski producent, tylko firma, spółka importująca chiński sprzęt no-name. Są z nim problemy, bardzo niestabilne urządzona niskiej jakości. Sprzedawca – importer zwala natomiast winę na karty pamięci, podłączenie, samochód itd.

  Chińskie kamerki niskiej jakości z nadrukiem mikavi 13/11/2022 16:38
 • BlackVue DR900X-2CH Plus 4K – kamera nagrywa w 4K, a wrzucony na YT film to 1080p. Trochę bez sensu.

  zxc 07/10/2022 17:09
 • Dostałam od męża DVR502F używam bardzo często , jestem mile zaskoczona jakością obrazu jaki nagrywa. Polecam

  Marzenka 20/09/2022 13:53
 • Ja dostałam model DVR502F DUO Obraz nagrany przez ten rejestrator ma wysoką rozdzielczość i dobre kolory, jak się odtwarza to wszystko leci płynni. Bez problemu działa i nic się nie zawiesza

  Katarzyna Kochanowska 01/08/2022 06:47
 • Ja korzystam z tańszej kamerki Manta DVR302H, ale ogólnie działa bardzo dobrze nic się nie zawiesza jakość obrazu spoko. Więc polecam

  Adrian Les 17/05/2022 16:42
 • a ja korzystam z rx-700 w 4K od orllo i szczerze polecam

  Wojciech Bieliński 26/04/2022 07:27
 • Korzystam z prido od dwóch lat i nie zawodzi, dobry sprzęt, polski producent

  Irek 25/04/2022 04:31