89
Views

Z bólem serca informujemy, że Oliwier przegrał walkę z nowotworem. Jakub Rzeźniczak żegna syna.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień pożegnają synka

Syn reprezentanta Polski, Kuby Rzeźniczaka zmarł z powodu nowotworu. O zdrowie chłopca do końca walczyli rodzina, przyjaciele oraz internauci. Leczenie oraz walka z chorobą odbywała się w cieniu skandalu, który wywołali rodzice chłopca. Jakub Rzeźniczak oraz Magdalena Stępień rozstali się jeszcze przed przyjściem Oliwiera na świat.

Zaraz po narodzinach przy rutynowym badaniu postawiono diagnozę o chorobie dziecka. Nowotwór złośliwy, który bardzo szybko rozprzestrzeniał się po młodym organizmie. Rodzice chłopca zdecydowali się na leczenie w Polsce jednak możliwości dość szybko się wyczerpały i potrzebny był wyjazd za granicę. Izrael oraz kosztowne leczenie było światełkiem w tunelu na życie chłopca. Po tym jak Jakub Rzeźniczak wraz z matką dziecka zwrócili się o zbiórkę pieniędzy na leczenie, internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Większość wytykała ogromne zarobki piłkarza i nadużywanie ludzkiej dobroci.

Długie i ciężkie leczenie nie przyniosło zamierzonego efektu. 28 lipca za pośrednictwem instagrama, Magdalena Stępień poinformowała o śmierci syna.

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu.Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376.Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59 A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14.00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym, zapraszamy od 13.40 do kaplicy.Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy. Rodzice Oliwierka, Magda i Kuba

Źródło zdjęć: portal plejada.pl.

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.